2752
2734
عنوان

شوهرم نمیزاره ت لگرام رو گوشیم نصب کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مثل شمام دقیقا شوهرم بعد ۱۰ سال زندگی بهم خیلی وابستس خیلیم نسبت بهم حسود خیلی دوسمم داره اما همیشه سر تلگرام با هم بحثمون میشه خودش همه برنامه ها رو داره رو گویشی اما منو نمیذاره هیچی نصب کنم واس تلگرامم که داشتم هی حسودی میکرد که چرا همش میری تو تلگرام منم خیلی تلگرامو دوسدارم الانم به خاطر دیشب که بحثمون شد حذفش کردم نمیدونم کی راصی بش دوباره نصبش کنم اما خیلی باعام مهربون ولی من همیشه کلی اذیتش میکنم بعدشم پشیمون میشم از حرفایی که زرم اما دیگه دیره اونم باهام قهر میکنه اما با کلی ناز کردن باهام بعد یه روز اشتی میکنه