2733
2734
عنوان

سقط توی خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 56 پست
مرسی،کاش موقعی باشه ک سرکار نباشم و خونه باشم..اخر هفته فعالیت زیاد کنم همون موقع میفته؟

من سال ۹۶ سقط داشتم چند روز طول کشید

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قرص گذاشتم زیر زبانم بار اول چون تنها بودم و فعالیت نداشتم حالم افتضاح بد بود 

ولی باردوم قرص رو که گذاشتم بعدش راه رفتم یه مسافتی رو دویدم حتی

بعدش رفتیم مسافرت درد داشتما ولی نه زیاد اونقدر بالا پایین شدم تو ماشین که هرچی بود و نبود افتاد

فعلااونقدی ناراحتم ک چندروزه ترک نماز کردم🥲

نه عزیزم نه نماز ترک کن نه غصه بخور دنیا به آخرش نرسیده من روزهایی رو پشت سر گذاشتم که تصور نمیکردم هیچ وقت بگذره ولی خدا کمک کرد

مچکر پس طول هفته فعالیت  داشته باشم بصورت عادی و آخر هفته برم پارکی جایی بدوام

اره دو  روز فعالیتتو شدید کن و دم نوش مدام بخور 

من قرص گذاشتم زیر زبانم بار اول چون تنها بودم و فعالیت نداشتم حالم افتضاح بد بود  ولی باردوم ق ...

خب من شرایطم جوریه ک نمیخوام همکارا بفهمن بخاطز همین میگم چند روز معمولا طول می‌کشه،تا تنظیم کنم برا آخر هفته

اره دو  روز فعالیتتو شدید کن و دم نوش مدام بخور

اوکی ممنون.فقط نمیدونم چرا همش شکمم بزرگ میشه،اینجوری احساس میکنم.. البته بگم ک زود به زود گشنم میشه و اگ چیزی نخورم حالت تهوع بدی میگیرم چند روزه پرخوری میکنم

نه عزیزم نه نماز ترک کن نه غصه بخور دنیا به آخرش نرسیده من روزهایی رو پشت سر گذاشتم که تصور نمیکردم ...

انشاءالله هر چ زودتر برمیگردم به حالت نرمال خودم..فقط دلم میخواد زودتر تموم بشه،به لحاظ روحی نیاز دارم استراحت کنم

هفته هشتمم حتی بیشتر. صبر کردم ولی حتی با سونو واژینال هم هیچی دیده نشد... چون دید جفت یمقدار لخته د ...

سیاه دونه یه قاشق پر صبح بخور با عسل زود کنده میشه عروسمون خورد جواب گرفت شربت زعفرونم خوبه ولی سیاه دونه خیلی خوبه

اوکی ممنون.فقط نمیدونم چرا همش شکمم بزرگ میشه،اینجوری احساس میکنم.. البته بگم ک زود به زود گشنم میشه ...

بخاطر تغییرات هورمونیه دیگه

فقط یه چیزی سونو دادی تشخیص مولار یا چیز دیگه ندادن؟؟

انشاءالله هر چ زودتر برمیگردم به حالت نرمال خودم..فقط دلم میخواد زودتر تموم بشه،به لحاظ روحی نیاز دا ...

ان شاءالله خیلی زوووود همه چی اوکی میشه توکل کن به خدا به خودت برس همه چی درست میشه

بخاطر تغییرات هورمونیه دیگه فقط یه چیزی سونو دادی تشخیص مولار یا چیز دیگه ندادن؟؟

اولین سونو بهم گفتن بارداری پوچه اون موقع سایز جنین ۶میلی بود، بعد دکتر گفت یه هفته صبر کن بعد سونو بده،بعد یه هفته سونو دادم اندازه جنین ۴میلی بود... بعد دکتر عوض کردم نتایجو بردم پیشش گفت یه هفته دیگم صبر کن و سونو واژینال نوشت، چندروز پیش انجام دادم و اندازه جنین ۳میلی بود ،لکه بینی هم دارم،دکترم گفت بارداریت پوچ نبوده جنین داری ولی رشدش متوقف شده و قلبم نمیزنه

2706