2752
2734
عنوان

یه تصمیم خیلی سخت درمورد مهاجرت بیاید کمکم لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 55 پست
سنتون سن رقابتی نیست راستش!!! تازه بخواید زبان بخونید و ..... اوضاع کار هم که اینجا بودید می دونید چطوریه .... یه موقعیت شغلی هست، نزدیک 400---500 نفر براش رزومه می فرستن، 50 نفر انتخاب می شن، بررسی مجدد می شن، 20 نفر می رن برای مصاحبه، از بین اون 20 نفر یکی می ره برای استخدام موقت!!! تازه!!!
از آسمون طلا می باره. אָמֵן

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شوهرم میگه با شرایط امروزمون رفتن حماقت محضه ولی در آینده نمیدونم چی پیش میاد فردا پسرمون نیفته سرمون که چرا نرفتین؟

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد
خب مساله اینه که اون (هر کاری) رو برای دانش آموز ها و دانشجوهای کم سن اغلب نگه می دارن!! مثلا من که 28 سالمه بخوام هم نمی تونم برم مک دونالد و استارباکس کار کنم، بهم کار نمی دن! اون کار رو می دن به یه بچه 18 ساله! دلیل این که می بینید تو فروشگاه ها بچه های کم سن وایسادن این نیست که مسن ترها نخوان اون کارهار و انجام بدن، دلیلش اینه که کارفرما قبول نمی کنه.
پسرتون زرنگ باشه خودش دانشگاه اینجا قبول شه بیاد، مثل هزاران ایرانی دیگه! البته من نمی گم نیاید ها...دارم می گم شرایط ایرانتون الان خیلی بهتر از شرایط کاناداتونه، ولی تصمیم با شماست!
مسائل اصلی معیشت ایناست: درامدی برای تامینِ خورد و خوراک سقفی برای زندگی پوشاکی برای پوشیدن امکان تحصیل و آموزش بعد می رسه به مسائلی که اولویت دوم هستن. شما ببین اون موارد بالا تو ایران برات بهتره یا کانادا، راحت تر می تونی تصمیم بگیری.
یه چیز بگم من خیلی به خاطر دوری خواهر و برادرم لطمه خوردم همش از هم دوریم تا چند سال پیش برام مهم نبود ولی الان چن وقته دارم فکر میکنم دنیا ارزش دوری نداره کاش اونا هم اینجا بودن و همه دور هم بودیم نمیخوام این اتفاق واسه پسرمم بیفته که ازم دور بشه شاید بگین خود خواهیه ولی با تمام وجودم درد این دوریا رو کشیدم و میدونم ارزش نداره شاید کسایی که الان سنشون کمه متوجه نشن ولی به سن من که برسن کالا حسش میکنن من آرزوی دور همی با خانوادم دارم که متاسفانه نمیشه

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد
2706