2752
2734
عنوان

یه تصمیم خیلی سخت درمورد مهاجرت بیاید کمکم لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 55 پست
هر کسی که میاد تو این تاپیک اگه به هر نوعی بت.نه کمکم کنه تا عمر دارم دعاش میکنم شاید شنیدن یک جمله یا یک کلمه بتونه کاملا آدمو مصمم کنه حالا یا اینوری یا اونوری خودم بیشتر دلم اینجاس با همه مشکلاتش

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مساله خوش اومدن یا نیومدن تنها نیس الی جون مساله اینه که تا شما به عنوان پدر و مادر در آمد کافی نداشته باشی که بتونی ساپورتشون کنی چکار میشه کرد من ترسم از خرج م مخارج و کاره هر زندگی در درجه اوا شغل و در آمد میخواد یه سر پناه وگرنه مشکلاتو که همه میدونن اینجا

2731
شما ماشاالله خودت سالم ، همسرتون سالم ، قشنگ‌میتونین کار پیدا کنین و کار کنین انقدر زیاد بزرگش نکن برای خودت ولی یک چیز مهم اینه که خواهر و برادرتون که با خلق و خوی شما و خانوادت آشناتر هستند صد در صد بهتر میتونند راهنماییت کنند که آیا میتونین غربت و دوری و یکمقدار سختی اولیه رو تحمل کنین یا نه چون بهرحال اونها بیشتر با حس درونی شما و خانوادتون آشنا هستند.
درشرف دیوانه شدن هستم دیگه من باید برم عزیزان ممنون از همتون من دوباره میام و امیدوارم هر کسی به نوعی هر تجربه ای داره بنویسه خصوصا کسایی که اونجا هستن ممنون میشم بوس برای همه میام دوباره

من راستش اصلا تو شرایط شما نیستم و اصلا نمیتونم خارج از ایران زندگی کنم.ولی دو تا مساله رو میتونم درک کنم که ریسک زیادی هستن اول اینکه شما خودت شوق و انگیزه قوی برای رفتن نداری،وانگار همسرتون هم همینطوره،در این صورت راحت نمیتونی خودتو با محیط اونجا وفق دی دوم اینکه پسرتون تو سن حساسی هست.و این تغییر محیط از ایران به کشور دیگه میتونه مشکل ساز بشه.البته این نظر منه،ونمیدونم کسانی که تو سن پسر شما مهاجرت کردن به مشکل خوردن یا نه. اگر پسرتون استعداد تحصیلی خوبی داره و شما وضع مالیتون اینجا خوبه،چرا فکر میکنین موندن اینجا،عاقبت بدی برای بچه هاتون داره؟ در حالی که اگه برین اونجا باید از صفر روع کنین،با محیط و زبان و ادم ها اشنایی ندارین،یه خانواده هستین،درامدتون اونطو که گفتین زیاد و در حد رفاه نیس،کارتون خیلی خیلی سخت میشه
چه تاپیک خوبیه. مخصوصا صحبت های مادام دی عزیز. من هم صرفا تو فکر مهاجرت هستم. خودم کار دولنی مناسب دارم و شوهرمم مهندس هست و نسبتا موفق. یک پسر 3 ساله هم دارم. صحبت هاتون برام خیلی جالبه. مادام دی عزیز به نظرتون من و همسرم در سن 35 سالگی با شرایطی که نوشتم (راستی هردو مهندس معمار هستیم ) به نظرتون برای مهاجرت دیر نشده؟
از وقتی مامان شدم میفهمم مامان چه زحمتی کشیده . مامان عاشقتم .