2733
2734
عنوان

ایا همسرم پاقدمش نحسه!

211 بازدید | 12 پست

سلام دوستان دوهفته بعد از عقدم پدرم فوت شدند هیچ بیماری نداشتن و سالم بودن و به علت سکته قلبی فوت شدند و هیچکدوم از اعضای خانوادم نگفتن بخاطر قدم همسرت و این داستانای مزخرف منم خودم اعتقادی ندارم خیلیم همسرمو دوست دارن ولی من مدتیه متوجه شدم همسرم تو ازدواج قبلیشم این اتفاق افتاده و چند ماه بعد ازدواجشون بابای اون خانومم فوت کردند واقعا چرا 😐 خودم دارم شک میکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این حرفا چیه

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره

دوست منم شوهرش بعد ۲۰ روز بعد از عقد به علت فوت پدرش طلاق داد الان یه زندگی بهتر ۲ تا بچه داره 

اونام تو اون ۳۰ روز اینقدر بهش گفته بودن پا قدمش نحسه اینم تحمل نکرد گفت جدا شیم 

به نظرم ربطی نداره عمر دست خداست چه ربطی به پا قدم تین بیچاره داره

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

اجل هر کسی سر موعود خود هست 

یعنی به اندازه ثانیه ای تاخیر نمیفته اگر اتفاقات دیگری افتاده میشه گفت اون ادم یکم سنگینه هراتفاقی به غیر از مرگ ومیر

این مشکلات هستن که رشدت میدهد...