2733
2734
عنوان

نامزدم رفتههه ی جا

120 بازدید | 12 پست

نامزد نوشتم گیر نده سایت از شب یکم ازم دلخوره بیجا غر زدم کلی 

امروز صب زنگ زدم بهش فهمیدم رفته ی شهر دیگه ک از اینجا دو ساعت فاصله داره (حالا بیخیال از کجا ب کجا )

ی دیقه حرف زدیم گفتم چ عجب رفتی گف اومدم کار دوستمو جابجا کنم فعلا باید برم 

بعد الان نیم ساعته گوشیش خاموشه 

چرا ذهن من منحرففففف میشههههه 

اصلااااا اهلش نبوده تو این دو سال اصلااانااا

ولیییییی ی چیزایی از ذهنم میگذره چرااااا

دوسال نامزدیو طول دادین ک چی

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ن گلم نوشتم اونجوری گفتم سایت گیر نده 

اها

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره
خدا کنه  ولی چرا ذهن من فعال تر کار میکنه 💔

الان رو این قضیه تمرکز نکن پاشو ب کارات برس یه چیزی بخور قدم بزن و اصلا مدام زنگ نزن صبر کن خودش زنگ بزنه

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
بنظرت تو شک کردن حق دارم

اینجوری خودت پیر میشیا

باشه عزیزم نیم ساعته ذهنم اونقد درگیه ک نگو🥲🥲💔

از الان ب ذهنت استراحت بده ببین ته تهش خودت از همهههه مهم تری 

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯