2733
2734
عنوان

چقدر بارداری دوقلویی سختهههه😢

382 بازدید | 20 پست

ناشکری نمیکنم ولی... 

دو روز دیگه هفته ی 34 ام تموم میشه، دکتر برای هفته ی 37 نامه ی سزارین داده. 

هم دوست دارم تا اون موقع بمونن بچه ها، هم دوست دارم زودتر تموم شه. 

سنگین شدم نمیتونم تکون بخورم،عذاب وجدان نرسیدن به پسرمم دیوونه ام کرده😢

کم خونی و پا درد و کمردرد و استرس زایمان و هزارجور دارو و هزینه بماند 🫢

عزیزم خسته نباشی کاش آشنا بودیم بچتو نگهداری میکردم چندسالشه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا الهی کمکت کنه و روزها تند تند بگذره واست ....میشه برای منم دعاکنی؟منم ارزومه خدا یه دوقلو بهم بده 🥺 ده روز دیگه انتقال جنین دارم و این اخرین راه و اخرین شانس منه😭😭😭

2728
2740

خدا بزرگه عزیزم. منم باردارم و شرایط سختی دارم. بعضی روزا از جام نمیتونم بلند شم یه چیزی بخورم بخاطر پادرد شدیدم.

تازه یه بچه دیگه م دارم که به محبت و رسیدگی و توجه نیاز داره. گاهی میگم کاش اصلا باردار نمی‌شدم 😅 ولی همه اینا طبیعیه مادر شدن کلی سختی داره  به لحظه های شیرینی فک کن که بچه هات دنیا میان قد میکشن حرفای قشنگ میزنن کلی ازشون عشق میگیری. 

قربونت برم ممنون تقریبا سه سال

تسبیحات حضرت زهرا رو بگو این ذکر و پیامبر زمانی که حضرت زهرا اظهار خستگی کرده بود یاد دادن بهشون

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عزیزم خدا الهی کمکت کنه و روزها تند تند بگذره واست ....میشه برای منم دعاکنی؟منم ارزومه خدا یه دوقلو ...

عزیزم الان کلی دعات کردم، ان شاء الله دامن همه ی منتظرا سبز شه، شما هم این سختی هایی که میکشم سرت بیاد به زودی زود

عزیزم الان کلی دعات کردم، ان شاء الله دامن همه ی منتظرا سبز شه، شما هم این سختی هایی که میکشم سرت بی ...

ان شاءالله....میدونم چقدر سخت و طاقت فرسا ولی با جون و دل میپذیرم ...منم برای شما و خانواده و سه فرزندت دعای ده هزار صلوات میخونم انشاالله ک همگی کنارهم شاد و سلامت و پرروزی باشید ...

2706