2733
2734

ما هم احتیاج داریم تبریز یا ارومیه باشه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجا دنبال نکرد همون مرکزی که میخواهید انجام بدید بهتون کاندید معرفی میکنه.

اینجا ممکنه دلال باشن.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
معرفی رحم اجاره تخمک اهدایی ۰۹۱۴۶۱۵۲۶۳۹ لطفا پیامک بدین شرایطتتونو بگین .. استارعزیزشماهم تمایل داشت ...

دلال نميخوام كسى كه واقعا نيازمند باشه به جاى اينكه پول مفت بدم به دلال همونو هزينه ميكنم واسه كانديدم

دلال نميخوام كسى كه واقعا نيازمند باشه به جاى اينكه پول مفت بدم به دلال همونو هزينه ميكنم واسه كاندي ...

عزیزمن هزینه منظورم اینه هزینه ویزیت به اهداکننده داده بشه  بره برای سونووقتی دکترتاییدکرد رحم وتخمدان هاسالمه اهداکننده وگیرنده همدیگروببینن وبقیه کاراانجام بشه..حریم خصوصی ۲طرف بایدرعایت بشه .اکثرا۲طرف باهم صمیمی میشن که بعدهامشکلاتی پیش میادهرچیه بایدتومرکزقانونی پیش بره قراردادوغیره.چون چنتایی دیدم دوطرف دردسردرست کردن برای همدیگه.هزینه ویزیت دکترروگیرنده میده اهداکننده بره دکتر.این قراردادمحرمانه بایدباشه بحث ابروحیثیته دوطرفه هزینه معرفی منم ۴۰۰هزارتومنه اگردکترتاییدکرد میگیرم همین باراولم نیس۴ساله انجام میدم

آخه چند نفرو زنگ زدم ٢٠ ميليون هزينه معرفى خواستن 

ببخشید خیلی خیلی بیجاکردن بیشرف های نامرد حرومشون بشه ..به قران به روح پدرم من خودم  به ینفرتخمک اهدایی معرفی کردم ۱تومن ازش گرفتم فقط