2737
2739

یکم صبر کن منم پریود نمیشدم پنج روز از پریودم گذشت بیبی چک زدم منفی بود پاشدم کلی دویدم و زعفرون غلیظ خوردم ولی باز پریود نمیشدم دوباره ده روز بعد بیبی چک زدم مثبت بود ممکنه منفیش کاذب باشه اگه نگرانی برو ازمایش خون بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه عقب افتاده نگرانه اونم 😭🤕

منم 45روز عقب افتادم رفتم سونو دادم گفت تنبلی داری🥲. تو هم چکاپ کن اگه بیشتر 35شد

میگم گلم ازمون مربیگری قبول شدید؟ میخاستم ثبت نام کنم اما نمیدونم چندماه طول میکشه. هزینه اش چطوره و اینا

میدونم زحمته اما اگه توضیح بدی یدنیا ممنونت میشم🥺❤

لایک نکن لطفا💜 اگه اتفاقی چشمت به امضام خورد یه صلوات در راه خواسته ام میفرستی
منم 45روز عقب افتادم رفتم سونو دادم گفت تنبلی داری🥲. تو هم چکاپ کن اگه بیشتر 35شد میگم گلم ازمون م ...

سلام گلم .بله ازمون مربیگری از طریق تلگرام تئوریشو دادم کلا ۲۰ روز طول کشید

2738
سلام گلم .بله ازمون مربیگری از طریق تلگرام تئوریشو دادم کلا ۲۰ روز طول کشید

به مبارکی و میمینت💙

میشه هزینه اش هم بگید؟ از کجا میشه ثبت نام کرد

تازگیا نمی‌دونم از خورد و خوراکام‌ونه که انقد همه مشکل هورمونی پیدا کردیم 

مگه چی میخوریم اخه

من خودم کم غذام چیز بیرونی هم هفته ای یبار بخورم

همه غذاها هورمونیه،از مرغ و شیر و گوشت انواع دامها که بهشون یکسره آمپول و واکسن میزنن

وقتی یک جوجه در عرض چهل روز مرغ گوشتی وچاقی میشه فکرشو بکن چقد هورمون رشد باید بهش تزریق بشه تا انقد رشد کنه تو این مدت کوتاه

وقتی یک جوجه در عرض چهل روز مرغ گوشتی وچاقی میشه فکرشو بکن چقد هورمون رشد باید بهش تزریق بشه تا انقد ...

حق دارید

ولی چ کاری میشه کرد دیگه؟ من خودم کم مرغ میخورم اما الان رفتم ازمایش دادم میگه هورمون تستروژنت بالاست دیگه نمیدونم چ کار کنم بیاد پایین💔