2737
2734
سلام من برای کم غذایی دخترم با مشورت پزشک عرق یونجه دادم یعنی الان میخوره ها😆😆 پزشک شربت ویتا گلوبین داد 2.5 سی سی دو تا آمپول خوراکی ب12 داد هر روز 1 سی سی یک بسته فولیک اسید داد هر روز نصف قرص قبل از غذا بهش ده الی بیست سی سی عرق یونجه میدم... البته 1.چون عرق یونجه سرده توش نبات قاطی میکنم و بعد خوراندن محلول بهش یک قاشق شیره انگور میدم تا سردی عرق یونجه رو بگیره. 2.زیر دوسال توصیه نمیشه 3.دو روز بدین اگه بچه بدنش رو خاروند یا نشانه های حساسیت اومد قطع کنید و ندید
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
علاوه بر مولتی های بالا دوباره با مشورت پزشک 5 سی سی شربت کلسیم استئو کر با 3 سی سی ب کمپلکس هم میدم
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
علت کم اشتهایی نصف بیشتر بچه ها کم خونیه پس رو این مسااله دقت کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درست دو سالشه از شیر گرفتمش
نمیترکونم گفتم تجربه ام رو بگم شاید به دردتون بخوره
2738
تا اونجایی که من می دونم و تقریبا مطمئنم عرق یونجه گرمه
والا بچه ای که کم اشتها و بدغذا باشه عمرا وایسه اینقدر دارو و عرق بریزیم تو حلقش
همون عرق یونجه تنها هم من نهایتا بتونم یه سرنگ در حد 2سی سی! اونم به زور بریزم تو حلق بچه
وگرنه خودش نمی گیره بخوره