2733
2734
عنوان

با این مادر باید چه کرد

212 بازدید | 21 پست

قضیه از این قراره که مادر هم میزی دخترم تو مدرسه دیشب بهم پیام داده که دخترم میگه دخترت تو کلاس با هام زیاد حرف میزنم و دست به وسایلش میزنم و جامدادیش رو خط خطی کرده منم بهش گفتم شاید باهاش حرف بزنه ولی اصلا دست به وسایل کسی نمیزنه بعد دخترش برام پیش فرستاده که خاله دخترت منو تو کلاس تهدید می‌کنه که باید باهام حرف بزنی منم به مامانش گفتم که دخترم حتی نمیدونه تهدید چیه .معلومه دخترش وسایلاشو خراب کرده بعد مامانش دعواش کرده اونم انداخته گردن هم میزیش واقعا چقدر مردم پرروان اول برو به بچت یاد بده دروغ نگه زنیکه آشغال برای چیز به ای کوچیکی اعصابمو ریخت بهم 

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنار دستی پسر منم مدام سرکلاس حرف میزنه یا لوازم پسرمو پرت میکنه زیر میز .خیلی هم دهنش بو میده پسرم نمیتونه تغذیه بخوره همش حالت تهوع داره موندم چکار کنم

درخواست دوستی نمیپذیرم
2728

تازه زنیکه برگشته میگه خودتون به دخترتون گوشزد کنید جون ندارم برم مدرسه حالا برو مدرسه ببینم چه غلطی میکنی 

منکنه می‌دونم اینا از سادگی و مظلومی دخترم تو کلاس سو استفاده میکنم چون دخترم اصلا دروغ نمیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...

برو مدرسه و به معلمشون بگو جاشو عوض کنید 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2738

می‌دونم اینا بچه ان خودم از خیلی چیزا گذشت کردم چون بچن نمی‌دونم این مادره فک کرده بوش تافته جدا بافته ست .من به خودم قول دادم مسائل مدرسه رو نیارم تو خونه باز این زنیکه پیام داده انقد پرروان پیام داده شماره بدم که باهام صحبت کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خودم و دخترم چند روزه مریضم حتی چهارشنبه هم مدرسه نرفت خودم جون حرف زدن ندارم باز این شماره میخواد که دروغ بچه خودشو توجیه کنه خب اگه خیلی حق به جانبی گمشو برو با مدیر صحبت کن دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه رو مخ

به نظرم به معلمش بگو جاشونو عوض کنه

چون این از اون گیرهاست 

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     

عزیزم از دخترت پرسیدی؟  باهاش حرف زدی؟ 

از کجا میدونی اتفاق نیفتاده؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

جلوی بچه چیزی نگو  نزار رابطه اش خراب بشه به معلم بگو به یه بهانه ای جاشو عوض کنه  توی غصه شبش یا غیر مستقیم بهش بگو موقع درس ساکت باید بود و .... که خیال خودتم راحت باشه  بچه ان دیگه بهتره مسائل رو بین خودشون با هم حل کنن  

2706