2737
2734
دلمه برگ درست کردم واسه فردام ولی متاسفانه الان خوردم ازش باقالیش نپخته من یه دونه ازش خوردم پخته بود ولی الان از دلمه هام خوردم دیدم نپخته چیکار کنم بنظرتون یه پیشنهاد بدین تو رو خدا واسه مادرشوهرمن درست کردم آبروم میره خیلی ضایع است چیکار کنم راهی داره یا نه؟
**من عضو قدیمی هستم سال 91 عضو شدم ولی خیلی وقته که نیومدم نی نی سایت کاربریم یادم رفته بود واسه همین دوبار عضو شدم**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم ما بجای لپه باقالی میریزیم
**من عضو قدیمی هستم سال 91 عضو شدم ولی خیلی وقته که نیومدم نی نی سایت کاربریم یادم رفته بود واسه همین دوبار عضو شدم**
2728
دوستان ما تو دلمه برگ باقالی میریزیم نه لپه
2740
باقالی تو دلمه تا حالا ندیدم.اما یه کم سسش رو درست کن بریز توش .دم کنی بزار زیرشم کم کن بزار بپزه
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
عزیز دلم تو شهر ما باقالی میریزن توی دلمه بعضی جاها لپه میریزن بعضی ها هم مثل شما نمیریزن
ما برنج گوشت سبزی دلمه و لپه میریزیم
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
عزیزم میشه بگی مال کدوم شهری
امتحان کنید خیلی خوشمزه است مطمئن باشید
2706