2733
2739

من اونقدر همیشه انرژی دارم ۱۹سالمه ولی عین بچه دوساله هام😐😂همیشه ازهرجا میام زنگ مردم میزنم فرار میکنم می‌دونم کار بدیه تروخدا سرزنشم نکنین 

تو هرجمعی میرم میشینم با بچه ها بازی میکنم خیلی بچگونست رفتارم میشه بگین چیکار باید کنم

از بچگی هم همین بودم تو مدرسه جزو شلوغ ترینا بودم

منم همین بودم هنوزم که ۳۷ سالنه همونم نگارن نباش درمان نداره😃

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فعلا اون زنگ زدن رو ترک کن ک هزارتا حرف برای خانواده نخری خدایی خیلی بده برای ما چندبار زدن آخر من ک ...

وای نه تروخدا 😭😂اونایی ک زنگ میزنن یکی هستن عین من نمی‌دونن انرژیشون چطوری تخلیه کنن

2738
وای نه تروخدا 😭😂اونایی ک زنگ میزنن یکی هستن عین من نمی‌دونن انرژیشون چطوری تخلیه کنن

میفهمم ناراحت نشی گل اما خب اونی ک خونه هستم شاید میگرنش گرفته تو استراحت یا مریضه ماهم ی پسر اینجوری داشتیم تو کوچه یعنی ببخشید دهن همرو سرویس کرده بود همش زنگ خونها میزد اخر یبار ی مرده اومد تو کوچه هوار زد خانواده تو فقط زاییدن تربیت نکردنت همون شد اسباب کشی کردن رفتن

منم همین بودم هنوزم که ۳۷ سالنه همونم نگارن نباش درمان نداره😃

وای نگووو تروخدا نمیدونی ک تو سن ۱۷سالگی پام شکست چون از یه جای بلند تو خونه پریدم😐اینطوری پیش بره فکر کنم هیچ عضو سالمی تو بدنم نمونه😭😂صبح هم با داداشم بازی میکردم دستش خورد تو فکم الان باد کرده

2706