2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم چند وقتشه کوچولوتون؟ چه مدته شیرخشک میدین؟‌شیرخودتونو هم میدین؟

از دوماهگیش الان پنج ماهشه . ن شیرخودمو نخورد

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
خدا سلامتی بده به خودتون و گل دخترتون.ممنونم که جواب دادین عزیزم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

قربونت بشم همچنین جانم

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
سلام پسرم ۶ رو رد کرده. شیر مادر و نئوکیت میخوره. خیلی کم وزن میگیره به نظرم نمیشه کلی گفت یه شی ...

سلام عزیز دلم،ممنونم جواب دادین عزیزم،شما چقدر نئوکیت میدین چقدر شیرخودتونو جسارتا؟ چون من دخترم رفلاکسی هستش کم میتونه شیر بخوره

سلام عزیز دلم،ممنونم جواب دادین عزیزم،شما چقدر نئوکیت میدین چقدر شیرخودتونو جسارتا؟ چون من دخترم رفل ...

قربونت عزیزم.

پسرم معمولا روزی دو بار نئوکیت میخوره. ۹۰ سی سی درست میکنم. که اکثرا کامل نمیخوره.

معمولا ۴۰- ۵۰ سی سی اش میمونه.

بقیه اش رو شیر مادر میخوره. پسر منم در هر وعده خیلی کم میخوره. ولی هر یکساعت یکبار شیر میخوره.

قربونت عزیزم. پسرم معمولا روزی دو بار نئوکیت میخوره. ۹۰ سی سی درست میکنم. که اکثرا کامل نمیخوره. م ...

مممنونم عزیز دلم،سلامت باشه کوچولوتون🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺