2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای مهر و آبان سال 96

| مشاهده متن کامل بحث + 23865 بازدید | 2441 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی و صبح بخیر

تینا جون من کلا گوشیمو خاموش کردم و خونه هم مودم رو جمع کردم. برای همین فقط صبح ها که سر کار هستم نت دارم عزیزم و کلا به تل گرام دسترسی ندارم.
واسه قرمه سبزی منم همینطور هستم. خودش رو میخورم. اما موقع پختش شدیدا با بوش مشکل دارم. حتی اگه یکی دیگه بپزه و بوش بهم بخوره بدم میاد!!

مامان بچه خوبی عزیزم؟ الان بهتری؟

فرشته کوچولو من فقط یدوفولیک میخورم. اما دکترم گفت برای ماه 4 بهت مکمل میدم. آهن میخوردم اوایل که قطع کرد و گفت هم باعث تشدید تهوع میشه و هم اینکه 3 ماه اول اصن لازم نیست.

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین
2731

دوستان یه سوال....من شنیدم تو بادرای نباید از اپلیدی و اسپری برای رفع موهای زاید استفاده کرد....من به ژیلت حساسیت دارم....شما ها چطوری و با چی این کارو میکنید؟

تینا جون من واسه اپیلیدی نشنیدم چیزی عزیزم. اما کلا اپیلاسیون رو گذاشتم کنار. من از ژیلت استفاده میکنم، مجبووووورم 🙈🙊

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین

سلام مامانا خوبیین نی نی های نازتون خوبن ؟

صبح قشنگتون به خیر

بخشی از دعای صباح امیر المومنین ابو تراب (ع) ** خداى من، دلم در پرده  هاى ظلمت پوشيده شده و جانم دچاركاستى گشته و عقلم مغلوب هواى نفسم شده و هواى نفسم بر من چيره آمده، طاعتم اندك، و نافرمانيم بسيار، و زبانم اقراركننده به گناهان است، چاره من چيست اى پرده  پوش عيبها، اى داناى نهان  ها، ای برطرف كننده غم ها، همه گناهان مرا بيامرز، به احترام محمّد و خاندان محمّد، اى آمرزنده، اى آمرزنده، اى آمرزنده به مهربانيت اى مهربان  ترين مهربانان.
من اصلا به این محیط آشنا نیستم.کجا رو پر کنم که برا منم چند روز به تولد رو بباره ؟

میری بالا سمت چپ رو اسمت کلیک کن .همون صفحه که میاد ردیف اول سمت چپ نوشته تیکر بارداری.همون و بزن و اطلاعات و بده .حله

تینا جون سلام بحث دیروزتون درباره اپیلاسیون بود؟

بخشی از دعای صباح امیر المومنین ابو تراب (ع) ** خداى من، دلم در پرده  هاى ظلمت پوشيده شده و جانم دچاركاستى گشته و عقلم مغلوب هواى نفسم شده و هواى نفسم بر من چيره آمده، طاعتم اندك، و نافرمانيم بسيار، و زبانم اقراركننده به گناهان است، چاره من چيست اى پرده  پوش عيبها، اى داناى نهان  ها، ای برطرف كننده غم ها، همه گناهان مرا بيامرز، به احترام محمّد و خاندان محمّد، اى آمرزنده، اى آمرزنده، اى آمرزنده به مهربانيت اى مهربان  ترين مهربانان.