2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من موهام جنس بدی داره و آسیب میبینه

با همه حاضرجواب و سگ اخلاق ولی با تو خوش زبون و مهربونم تعجب میکنم آخه چرا انقد صبورم ؟ چرا واسه چیزایی ک ناراحتم میکنن باهات دعوا نمیکنم؟نمیترسمااا ولی نمی‌دونم چمه شاید دوست داشتن باشه ولی حیف عشق من که داره خرج آدمی میشه ک تو افکارش داره با یکی دیگه زندگی می‌کنه:»
پس چیکار کنم وقتی میرم بیرون موهام لخت باشه😕

از حمام که میای بیرون عین آرایشگاها بصورت حرفه ای موهات لخت کن که تا حمام بعدی صاف بمونه

اگه هم کاملا لخت میخوای برو پروتئین تراپی که ضررش از کراتینه کمتره

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
نو پول

عزیزم من هیرتراپیستم همون اتو مو باعث میشه یهو موهاتو کوتاه کنی یا خشکی و وزی و موخوره رو تحمل کنی. اگر احیا و کراتین کنی حداقل تا یکسال دست به اتو موهاتو نمیسوزنی 🙂

مگه موهات اندازش چقدره؟  میتونی عکس موهاتو برام بفرست بهت حدودی قیمت اشو بگم 

Samira_hair_academy@
مرصی گلم عکس ندارم موهام 40 سانته

🙄🙄🙄🙄

متاسفانه خیلی غیرحرفه ای که اینطوری بهت بگم چون بایدببینم اصلا موهات شرایط کراتین رو داره یا نه دقیقا اینطوری هرکسی بهت قیمت داد اعتماد نکن چون هر تایپ مو باید بررسی بشه که در چه وضعیتیه،اسیبی داره یا نه و اینکه با توجه به نوع مو، درجه اسیبش ،حدود حجمش و قد ، قیمت تراپی و کراتین گفته میشه  . بهرحال خواستم کمکی کرده باشم 

موفق باشی عزیزم👌

Samira_hair_academy@