2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن نی نی: تو رو خدا اگه میتونید کمک کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 191153 بازدید | 81 پست
نه اصلا .
زیر ملافه تختش مشما انداختم که اگه کرد تو دشکش نرهو.چند شب با گریه بیدار شد فهمیدم جیش کرده.بدون اینکه حرفی بهش بزنم لباسشو عوض میکردم دوباره می خوابوندمش.دیگه هر شب قبل از خواب حتما دستشویی میبردم و گاهی صبحا که میومد رو تخت خورم با من بخوابه اول با شوخی و خنده میبردمش دستشویی و میومد بقیه خوابش رو رو تخت من میکرد.
I do my best before giving up

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش استرس خود ما مادرا بیشتر اذیتمون میکنه .اگه بتونیم خودمونو کنترل کنیم موفق تریم.
من زیاد وسواسی نیستم ولی همیشه خونمو تمیز نگه میدارم.یه دستمال برای تمیز کردن جاهایی که احتمالا نجس میشه دارم که اگه جایی نجس شد تمیز کنم.نمازم رو هم روی سجاده بزرگ میخونم تا از تمیز بودن زیر پام مطمءن باشم.کلا یه کم باید بیخیال بشیم
اوایل از اینکه پسرم همه چیز رو بلد بود ولی تو گفتن دستشویی کوتاهی میکرد خیلی عصبانی میشدم ولی بعد گفتم بچه است تازه 2 سال و خورده ای ایه اومده تو این دنیا.خود من که30 ساله تو این دنیام کلی خطا ازم سر مزنه
2731
یه چیز با مزه درمورد پسرم اینکه
وقتی پی پی داره میگه من خستم و حالا یاد گرفته شلوارش رو دربیاره و بره دستشویی ولی نمی تونه خودش شلوارشو بپوشه
از وقتی از پوشک گرفتمش واقعا تو اعتماد به نفسش تاثیر داشته.احساس میکنم خیلی بزرگ شده.اینو تو رفتاراش میبینم

فقط و فقط تشویق کلامی .خیلی براشون مهمه . جلو دوستاش و همسالاش یا پدر بزرگ و مادر بزرگش بگید که میره دستشویی و دیگه پوشک نمیکنه چون بزرگ شده.
من این پوشکارو دارم با این قیمتا:
پریما 33500
اوی4 66 تایی 29000
اوی3 14تایی 13000
هاگیز 24000
مولفیکس4 26000
مای بیبی بسته کوچک 4300
مای بیبی بسته بزرگ5900
مای بیبی پرمیوم4 33 تایی 9200
مای بیبی پرمیوم4 14 تایی 4800
پنبه ریز 5000
مولفیکس ایرانی 5000
هر کس خواست آدرس بدم به این شماره 09371794825 s بزنه.
دخملی من 19 ماهشه هم جیششو میگه هم پی پی تو خونه اصلا پوشکش نمیکنم فقط برای بیرون چون جایی نیست ببرمش دستشویی وگرنه با پوشک هم بهم میگه که جیش داره از 6 ماهگی شبا آزاد میزاشتمش تا صبح اصلا جیش نمی کرد الانم اگه سرش گرمه بازی باشه گاهی از دستش در می ره و کار خرابی میکنه من از یکسالگی تو خونه بازش گذاشتم ولی مرتب خودم می بردش دستشویی تا کار خرابی نکنه ولی الان همه رو میگه
Lilypie Third Birthday tickers
دریا جونی اولا که اسم کاربریت منو برد بیشتر از 2 سال پیش اون موقع که باردار بودی ونگران نینی...دیدی همه چیز جه زود گذشت

اولا که زود شروغ کردی هر بجه ای ای یه جوره یکی از اقوام ما میگفت پسرش از 2 ماهگی خیس نمی کرده اونم شب تا صبح (جدی میگم)تو پست ها دیدم یه مامان گفت تا 2 سال و11 ماه پوشک بسته....هرکی یه جوره اگه آمادگیشو نداره یا باید به راحت ادامه بدی یا پوشک کنی یه ماه دیگه دوباره بازش کنی.
کارای بچه ات شبیه کارای دختر منه منم سر 2سالگی شروع کردم گرفتن الان 2 سال و2ماهشه دیگه مشکلی دارم اما شب وبیرون میبندمش.
دختر منم یه مدت افباد رو لج نمیومد چیش کنه بعد جلو چشام رو فرش جیش میکرد...روی فرش...جانماز...دوبار تو سفره
من کوتاه نیومدم.انواع جایزه ها رو گرفتم اما تا خودش نحواست همش بی فایده بود
از قضا ما رفتیم سفر به خاطر شرایط بیشتر پوشک بود بعد خودش شروع کرد به گفتن با اینکه پوشک بود اول میگفت بکنم.
البته من با پی پی مشکل داشتم پون تا دوهفته پیش ازش میترسید حاضر نبود بیاد دستشویی اونم در پی یک اسهال درست شد

اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
من می خواستم بگم چرا بعضی مامانا اطرار دارن بچه رو لگن بشینه..خوب سرپا که راحت تره.همبخاطر فشاری که به مثانه وروده میاد هم اینکه اگه جایی رفتین یا تو شرایطی گیر کردین که لگن نبود تکلیف چیه؟؟؟؟یه کم بزرگتر که شدن لگن هم یاد میگیرن
اول راه رفتنو یاد بگیرن تا بعد نوبت به دویدن برسه

اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
نکته مهم اگه بچه پی پی رو نگه میداره ومثلا پوشک میخواد خیلی مقاومت نکنید پوشکش کنید...چ.ن نگه داشتن پیپی برای بچه مضرره..هم به روده هاش آسیب میزنه هم حساسیت مقعد نسبت به احساس دفع کم میشه...یه مدت بذارید به حال خودش وعلت رو پیدا کنید

دختر من همین بود تا حدی که رفتم روانشناس اول که دعوام کرد زود گرفتی..گفنم 2 سالشه گفت باشه زوده

بعد اینکه کلی زیر زبون دخترمو کشیدم فهمیدم از بس ما گفتیم پی پی کثیفه از کثیفیش میفرسه آخر میدوننی چیکار کردم؟......................................گذاشتم به پی پیش دست بزنه وکلی بازرسیش کنه وبهمش بزنه تا درست شد

سلام دوستان. پسر من سه سال و هشت ماهشه ولی هر کاری میکنم نمیتونم از جیش بگیرمش. بازی. تشویق. هر نیم ساعت میبرم و داخل دستشویی جیش میکنه ولی اگه ده دقیقه دیر بشه تو پوشک جیش میکنه. پی پی را هم که اصلا تو دستشویی نمیکنه فقط داخل پوشک پی پی میکنه. چه کنم من. دیگه خجالت میکشم برم جایی. همه فکر میکنن تقصیر منه. دخترم که الان پانزده سالشه را در دوسال و نیمگی از جیش گرفتم ولی این پسره جونمو گرفته

سلام.ببین پسر یا دخترتون فرقی نداره هروقت خودتون میریددستشویی باخودتون ببریتش نمیخادشلوارشو کامل دربیاری مثل خودتون یکم شلوارشو بکش پایین تاوقتی یادگرفت مشکلی با پایین کشیدن نداشته باش.بعدش هروقت ازخواب بیدارمیشه همیشه ببریتش دستشویی خودتون باهاش بشینیدتا نترسه سرش دادنزنید هربارکه جیش کردبهش جایزه بدیت تشویقش کنید.وقتی یکم یادگرفت نیم ساعت یا ی ساعتی ی بار ببریتش دستشویی 

2706