2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن نی نی: تو رو خدا اگه میتونید کمک کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 191153 بازدید | 81 پست

سلام دوستان توروخدا کمکم کنید من پسرم که 18ماهش بود از پوشک گرفتم اولا تا 1ماه قشنگ می‌گفت هم جیشش رو هم پی پی رو ولی الان نزدیک 1سال داره میشه و دیگه جیشش رو نمیگه البته هرازگاهی یکی دو روز میگه بعد دیگ نمیگه جدیدا هم شبا جیش می‌کنه زیرش نمیدونم چیکار کنم دیونه شدم دیگه وقتی میریم جایی مهمونی میگه ولی تو خونه خودمون نمیگه توروخدااااااا کمک کنید 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترت هنوز کوچکه اگه همکاری نمیکنه بهش فرصت بده چندماه بعد دوباره شروع کن ، من دختر اولم بعد از ۱۸ ماهگی گرفتم اما دختر  دومم دو بار اقدام کردم همکاری نکرد الان ۲و سال ۷ ماهشه تازه میخوام ی ماه ی ماه دیگه دوباره اقدام کنم ..بچه ها متفاوتن

2731

تجربه من 

مامانایی که بچه هاشونو زیر سه سال از پوشک نیگیرن هر دو اذیت میشن من سه سالگی از پوشک گرفتم مثل اب خوردن اگه مشکل مالی ندارید عجله چیو دارید باور کنید هیچ بچه ای با پوشک مدرسه نرفته

تجربه من  مامانایی که بچه هاشونو زیر سه سال از پوشک نیگیرن هر دو اذیت میشن من سه سالگی از پوشک ...

البته همه اینطوری نیستن من اطرافیانم دیدم ک اکثراتو۱۸مه گرفتن و بچه خیلی زود یادگرفته

دخترمن ۲سالش نشده بود ک با پوشک خیلی اذیت میشد ومن مجبور شدم ۲سالگی بگیرمش  وگرنه پوشک خیلی هزینه ای نداره

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂