2733
2739
عنوان

بچه ها راهی بگین برای خلاصی از گناهی که همش تکرار میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 27 پست
اتفاقا تمام اینا سرجاشه  اما انگار این کار تبدیل شده به ی نوع عادت که ترک نمی‌شه

دوری از تنهایی

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خودش بگه خدا الان پیشمه و داره نگاهم میکنه. 

هر وقتم هوس و فکر گناه به سرش افتاد به خودش بگه برو یه جا که خدا نباشه بعد گناه کن.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:کسی که در نوشته ای صلوات بر من را بنویسد، تا زمانی که نام من در آن نوشته باشد فرشتگان  برای او استغفار می کنند.     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
اتفاقا تمام اینا سرجاشه  اما انگار این کار تبدیل شده به ی نوع عادت که ترک نمی‌شه

فقط حس پشینونی و حساس بودنو حدف کن از اخلاقت بعد تغدیتو درست کن و به اهداف بالاتر تمرکز کنی قول میدم ارادت بیشترمیشه

کاربر قدیمیه از ۹۸ اینجام😇

هیچ وقت پشیمون نشه بگه من که فلان گناه رو کردم با چه رویی برم با خدا حرف بزنم نماز بخونم صداش کنم تحت هیچ شرایطی ناامید نشه و دست از نماز و راز و نیازش برنداره.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:کسی که در نوشته ای صلوات بر من را بنویسد، تا زمانی که نام من در آن نوشته باشد فرشتگان  برای او استغفار می کنند.     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اینکه بارداره ممکنه این کار روی جنینش تاثیر بدی بزاره؟

اخه گناهش چیه
من که نمیدونم
دروغ میگه غیبت مکینه
بستگی داره...
اگه مثلا کینه توزی میکنه یا غیبت میکنه
انرژی منفی داره...

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
2740
کسی که دایما به مردن فکر کنه یا مایوسه از دنیا و رحمت خدا یا زاهده و بوداییه

یعنی این همه از ائمه سفارش شده به یاد مرگ باشید افسرده بودن 

لابد شما که مسلمونی فکر میکنی مرگ یعنی پایان زندگی؟

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

[QUOTE=] کسی که دایما به مردن فکر کنه یا مایوسه از دنیا و رحمت خدا یا زاهده و بوداییه [/QUOTE]

بعدم من کجا گفتم دائما یاد مرگ باشه هرچند این کار کار اشتباهی نیست  من گفتم وقت گناه 

گفتم همیشه وقت گناه

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن