2737
2734
سلام ممنون شما خوبین؟نه فروش نرفت برادرم با باغ معاوضه کرد وهیچ پولی دستمو نگرفت دلم پره خواهره،شما ...

دورت بگردم خوبم 

نه بابا مال ماهم همونجوری مونده دیگه دارم دق میکنم بخدا نمیدونم چه گلی به سرم بگیرم اونهمه دعا چله نذر هیچی به هیچی

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دورت بگردم خوبم  نه بابا مال ماهم همونجوری مونده دیگه دارم دق میکنم بخدا نمیدونم چه گلی به سرم ...

قربونت عزیزم،دلم خوش بود فروش میره به پولم حقم میرسم ولی حیف فروش نرفت انگار خدا هم دوست داشت مالم به دستم نرسه ،اعتراضم میکنم مامانم بهم میپره که چه‌خبر چقد پول دوستی مگه شوهرت کارنمیکنه واین حرفا،دیگه چله ونذر اینا برنداره یکی دوماه از فکرش بیا بیرون ذهنتو ازاد بزار بهش فکرنکن ،ان شاءالله فروش میره

2731
قربونت عزیزم،دلم خوش بود فروش میره به پولم حقم میرسم ولی حیف فروش نرفت انگار خدا هم دوست داشت مالم ب ...

انشاالله ببینم چی میشه خسته شدم تو خودت میدونی من چندین ماهه درگیر فروش این خونم😔

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2738
بیا کمکت کنم، یه راهی پیدا کردم واسش باورکن تماما فکرت بودم وقتی حرفاتو دیدم

سلام دوست عزیز میشه لطفا برای منم ارسال کنید 

خـدایا بـرای تـمام وقتــایی کـه حواســم به تــو نیسـت و تــو حواسـت به منـــه ...ممنــون
2706