2737
2734

عوضش دعا کن واسش خدا از نعمت مهربانی و عشق بی بهره ش نکنه ،دعا کنید خدا به قلب شوهر من و هر آدمی که محتاج این نعمته نگاه بندازه خدایا خودت داری میبینی امیدوارم بی بهره نباشه از این نعمت ❤️🥺🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تاپیکات رو می خونم چقدر زندگیت شبیه داستان هاست... کتابخونه هستم سر کار اصلا کلا یادم رفت کجام. چقدر ماجرا داری‌. تاپیکاتو قشنگ می تونی یه کتاب کنی. زندگیت خیلی پر فراز و نشیبه. ایسالا به آرامش برسی

سلام عزیزم همسرت چجوره دیگه سر به راه شده؟ خیانت رو کنار گذاشته؟ چی شد که تصمیم گرفتی دوباره بچه دار ...

سلام عزیزم خدا رو شکر از وقتی اومدیم ساختمون پدر شوهرم خیلی اوضاع بهتر شده به امید خدا بهترم میشه ،خیانت ظاهرا اثری ازش نیست و منم دیگه نه میپرسم نه برام مهمه ،من تقریبا هیچ کسیو ندارم دوست دارم خونواده پر جمعیت داشته باشم درسته شوهر خوبی نیست ولی بابای خوبیه 

2740
سلام عزیزم خدا رو شکر از وقتی اومدیم ساختمون پدر شوهرم خیلی اوضاع بهتر شدهخدا بهترم میشه ،خ ...

ی چیزی بگم بهتون باور کنید نصف ما زنا شایدم بیشتر از سمت شوهرامون خیانت دیدیم پس این خیلی روش زوم نکن ولی مطمئن باش طلاق و جدایی هیچ چیز رو درس نمیکنه پس هیچ وقت بهش فکر نکن اگه دیدی رفت سمت خیانت یا میخای که دیگه این کارو نکنه ی دعا براش بگیر و بزار پایبند زندگیت باشه 

من خودم چون یبار از شوهرم خیانت دیزم دعای قفل براش گرفتم پیش ی سیدی عالیهههه دیگه ندیزم ی چن وقته خطا بره اگه تو هم میخای شمارشو بهت میدم ولی ب حدایی فکرنکن چون بعد از طلاق خیلی از زنا رو دیدم که از سر ناچاری ب خیلی کارا تن دادن 

ی چیزی بگم بهتون باور کنید نصف ما زنا شایدم بیشتر از سمت شوهرامون خیانت دیدیم پس این خیلی روش زوم نک ...

نه عزیزم من هیچ وقت به جدایی فکر نمی‌کنم اصلا شرایطشو ندارم مرسی از لطفت ولی اعتقاد ندارم 🙏🙏🙏❤️