2733
2734

دختر من تازه سه سالش شده خیلی لجبازه و باید حرف حرف خودش باشه مثلا اگر الان بیاد بگه بغلم کن یا فلان بازی رو بکنیم و نه بشنوه چند ساعت مداوم گریه میکنه اونم گریه شدید، تو جمع هم میریم اولش خیلی بد قلقه نق میزنه میچسبه به من  بعد چند ساعت اکی میشه انگار میشه یه بچه دیگه یهو روش باز میشه

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنش جوری هست که احساس ریاست داره عزیزم دخترمنم اینجوری بود الان فقط گریه نمیکنه مگرنه اکثرا حرف خودش بایدباشه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2728
دختر منم همینه یکسالو ده ماهشه.میشه تاپیک یکی مونده به اخرمو گزارش بزنی لطفا

باشه گزارش میزنم الان، آخه دختر من سه سالش شده باید یکم عاقل تر بشه

الان تو سن استقلال طلبی هست ما بهش میگیم لجبازی 

باید حواسشو پرت کنی تا یادش بره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
سنش جوری هست که احساس ریاست داره عزیزم دخترمنم اینجوری بود الان فقط گریه نمیکنه مگرنه اکثرا حرف خودش ...

دقیقا وقتی به حرفش گوش میدیم خوبه خیلیم بچه باهوشی هست ولی اصلا تحمل نه شنیدن نداره

2738
از اول زیادی به گریه هاش توجه کردین راهش رو یاد گرفته که با گریه کردن کارشو پیش ببره اگه ببری روانشن ...

آره دنبال روانشناس خوبم، آخه ببین خیلی شدید گریه میکنه ما تا جای ممکن سعی میکنیم به گریه هاش توجه نکنیم اما یهو میبینی داره دوساعت گریه میکنه واقعا کم میاریم دیگه

دقیقا وقتی به حرفش گوش میدیم خوبه خیلیم بچه باهوشی هست ولی اصلا تحمل نه شنیدن نداره

سعی کنید به حرفش گوش بدیدمثلا اگر کاری که میخواد خطرداره واسش باآرامش بهش توضیح بدید مستقیم نه نگید،یا براش توضیح بدید که گاهی اوقات ادمها مجبورن یه کاری برای هم انجام ندن چون یانمیتونن یا به صلاح نیست یاهردلیل دیگه ای،اروم اروم خوب میشه،دخترمن باحرف قانع میشه تازگیا

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
الان تو سن استقلال طلبی هست ما بهش میگیم لجبازی  باید حواسشو پرت کنی تا یادش بره

مشکل اینجاست اصلا حواسش پرت نمیشه هیچ جوری یعنی یه چیزی که میگه دیگه فقط باید همون کار بشه مثلا من الان کار دارم اون میگه بیا نقاشی بکشیم دیگه اگر بگم صبر کن کارم تموم بشه شروع میکنه به گریه هیچ جوریم آروم نمیشه تا به حرفش گوش کنم

پسرمنم تازه شده۴سالش باکوچکترین چیزی خیلی گریه میکنه بعضی وقتهامیگم انقدگریه میکنه اشکهاش تموم نشه

آره واقعا بعضی وقتا خب آدم نگران سلامتیش میشه

براش جایزه بذارید مثلا بگید روزهایی که بچه ها گریه نمیکنن فرشته ها واسشون جایزه های قشنگ میارن بعد شب که میخوابه جایزه بذارید کنارش صبح بیدارشد ببینه اینجوری تشویق میشه گریه نکنه