2737
2739
عنوان

كسی رانندگی بلده بیاد

74 بازدید | 6 پست

وقتی درچهارراه می خواهیم دور بزنیم و چراغ راهنمایی هم در چهارراه هست چراغ باید چه رنگی باشد تابتوانیم دور بزنیم؟

من همونی هستم که با بزرگترین ترس زندگیم رو به رو شدم بیماری که هیچ کس درک نمیکنه بدتر از سرطان باخاک یکسانم کرد وتاابد باهام هست!
کسی نیست؟

منظورت اینه مثلا میخوایی بری سمت راست؟؟؟ مستقیم نمیخوایی بری؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورت اینه مثلا میخوایی بری سمت راست؟؟؟ مستقیم نمیخوایی بری؟

بله گردش به راست یا چپ

من همونی هستم که با بزرگترین ترس زندگیم رو به رو شدم بیماری که هیچ کس درک نمیکنه بدتر از سرطان باخاک یکسانم کرد وتاابد باهام هست!
2731

سمت چپ باید حتما سبز  باشه. سمت راست بعضی چهارراها باید حتما سبز باشه بعضی ها قرمز هم باشه میشه دور زد

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
بله گردش به راست یا چپ

راست گردش آزاده

ولی وقتی به چپ بخوایی بپیچی باید چراغ سبز باشه

البته این قانونیشه وگرنه خلوت باشه نگاه به چراغ نمیکنن بعضیا

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
سمت چپ باید حتما سبز  باشه. سمت راست بعضی چهارراها باید حتما سبز باشه بعضی ها قرمز هم باشه میشه ...

ممنون دوست عزیز