2737
2739

مشاورم گفت ضریبش ۲ عه فقط پاسش کن🙄

شما چیکارش میکنید؟نمونه سوالم حل میکنید براش؟

بعد خانواده و سبک زندگی رو چی؟اینم مشاورم گفت مددسه نمونه سوالاشو میده اره؟

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

پاس کن بره سگ توش 

تو جوشن کبیر خوندیم یا کریم الصفح میدونی یعنی چی؟ یعنی خدا یه جوری میبخشه و فراموش میکنه که انگار بنده اصن خطایی نکرده😍، نه مث ما که اگه ببخشیم هیچوقت یادمون نمیره و تو نگاه و برخوردمون هم معلومه🍃خوشبختی یعنی: واقف بودن به اینکه هر چه داریم از رحمت خداست و هر چه نداریم از حکمت خدا احساس خوشبختی یعنی همین خوشبختی رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست💪🥀Nothing is permanent in this world, not even our troublesهیچ چیزی در دنیا ماندگار نیست؛ حتی مشکلاتمان ..😌👌🏻 یه دختر ۲۱ ساله ام که عاشق موسیقی 🎼طبیعت🏕️ و اشعار حافظ شیرازی هستم 💌 گاهی مدرس ومترجم زبان انگلیسی و کمی خوشنویس 🤭 عاشق ورزش 😍 اهل شادی و رقص 💃 در عین حال قاری و حافظ قرآن 📖درحال پیشرفت...

دومی اره اولی نمد

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دو سری شب امتحان خوندمش ،یه سری امتحان خودم ،یه سری ترمیم ...

یکبار با ۱۵ و خورده ای پاسش کردم و یکبار با ۱۷ و خورده ای ...به نظرم در عین بی اهمیتیش برا کنکور بازم اهمیت داره 🙃

نزدیکای نهایی وقت بذاری و بخونیش و نمونه سوال حل کنی اوکیه ...

دو سری شب امتحان خوندمش ،یه سری امتحان خودم ،یه سری ترمیم ... یکبار با ۱۵ و خورده ای پاسش کردم و یک ...

عزیزم میشه درصدا و معدلتو بگی؟

عزیزم میشه درصدا و معدلتو بگی؟

درصدام بین ۴۰ تا ۵۰ بودن و یکیشم بالا ۵۰ بود ،معدلمم با ترمیم بالا ۱۹ بود ولی چون فارغ التحصیل سری اول نظام جدید بودم خیلی ترازمو کم دادن ...فایده نداره بگمش آخه 🙃

درصدام بین ۴۰ تا ۵۰ بودن و یکیشم بالا ۵۰ بود ،معدلمم با ترمیم بالا ۱۹ بود ولی چون فارغ التحصیل سری ا ...

موفق باشی عزیزم

من خیالم از بابت همه چی راحته جز ریاضی 

ینی بع ۱۰ درصد راضیم😬

2740
موفق باشی عزیزم من خیالم از بابت همه چی راحته جز ریاضی  ینی بع ۱۰ درصد راضیم😬

ممنونم عزیزم ...همچنین تو 

همون ریاضی رو هم کار کن میشه ...ریاضی خیلی بهم کمک کرد برای قبولیم حقیقتا .‌‌..🙃

هر چند امیدوارم کنکور امسال راحت بشه ،کنکور پارسال که وحشتناک بود 😑

ممنونم عزیزم ...همچنین تو  همون ریاضی رو هم کار کن میشه ...ریاضی خیلی بهم کمک کرد برای قبولیم ...

نه دیگه هرسال داره سختتر میشه

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز