2737
2739
عنوان

آذر ماهی ها؟؟

159 بازدید | 12 پست

نظرتون راجع به آذر ماهی ها چیه؟

تاحالا اطرافتون بودن؟

درکل ذهنیتتون چیه

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652

خودخواه ،مغرور ،جذاب

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مغرور جذاب دوستداشتنی

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
خودخواه ،مغرور ،جذاب

منم آذری ام به منم میگن اینطوریم🤦‍♀️

میدونی من کی هستم؟ من یه دخترم که دنیا بهم یاد داد چقدر خودمو هم دوست داشته باشم! من خودمو باوجود نقص‌هام از بهترین‌ها میدونم! خودمو تو آیینه جهان از زیباترین‌ها میبینم و خودمو به راحتی وابسته و چرک نویس هیچ احساسی نمیکنم! مذهبی نیستم ولی عاشق خدام♡یکی از راه‌های درمان غمگین‌ترین بیماری دنیا صحبت با خداست "تاثیرش رو هر روز میبینم:)" وقتی حس کردی تنهاترینی، نیاز داشتی با کسی درد دل کنی اول باخدا حرف بزن بعد منو تگ کن باهات حرف بزنم♡سوال کنکوری داشتی بپرس طبق تجربه راهنمایی میکنم آقایون! ناموسا اگه واسه آشنایی درخواست بدی یه سفره از حرفای خوب برات پهن میکنم که جمع نشه🗡  

من خودم آذر ماهیم خیلی حساس احساساتی ببین هما حسام قویه هم زود خوشحال میشم هم خیلی زود ناراحت عاشق بشم به شدت عاشق و ناراحت بشم به شدت همه احساساتم به شدت جز نفرت اونم به خودم یاد دادم که از کسی بدم نیاد فقط بزارمش کنار قلب خودم سیاه نشه 

2738
من خودم آذر ماهیم خیلی حساس احساساتی ببین هما حسام قویه هم زود خوشحال میشم هم خیلی زود ناراحت عاشق ب ...

وای دقیقا منم اذریم و همبنجوریم

امشب دوباره...بارون‌غم‌میباره!از حال این دل کسی خبر نداره🖤🥀