2752
2734

اولا تورو عزیزتون دروغ نگید

دوما نگید الکیه 

فک کنید خودم تجربه گر باشم اونوقت.....

کسی نمیتونه اینجا بگه درخواست بده یا اگه بخواد من درخواست میدم خصوصی بگه راجب تجربش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خخخ چقدر تابلویی برای جلب توجه ... بعدشم دیگه چرا خصوصی کسی درخواست بده هی روزگار چقدر مزخرف شدی و ...

بین بذار من وابلو باشم مشکلی با تابلو بودن ندارم شما ک مشکل داری اجتناب کن 

تجربه که نبوده یه بار بین خواب و بیداری خواب دیدم فک کنم خواب بود که از تخت پا شدم رفتم جلو اینه دیدم تو اینه نیستم بعد برگشتم دیدم جسمم رو تخت که این خوابمو برا معلم دینی تعریف کردم گفت شاید خواب نبودی🙂😂

تو بگو عشق! من میگم رقیه میره قلبم با یه ذکر سه ساله:) 
انقد بخند ک بمیری

آخه مومن😂😂

اگه یکم مطالعه داشتی می‌دونستی بختک یه مکانیزمه که بدن هنوز حالت خوابه (یعنی فلجه(بخاطر اینکه تو خواب راه نری یا خواب دیدی میدوی واقعاً بلند بشی بدوی))

و مغز و شعور بیداره

و اهدیکم صبر کنی خوب میشی ولی چون بدنت حرکت نمیکنه استرس میگیری و فک می‌کنه نمیتونی نفس بکشی

درحالی که اینجوری نیس

پس فهمیدی چی شد!؟

یه جمع‌بندی بکنم: بدن خواب بخاطر اجرا نکردن واقعی خواب و مغز زودتر بیدار میشه و تو فک می‌کنی داری میمیری درحالی که اینجوری نیس

من خودم بخاطر یه سری کار عمدا خودمو بارها به این حالت یعنی بختک با روش های مختلف زدم

بین بذار من وابلو باشم مشکلی با تابلو بودن ندارم شما ک مشکل داری اجتناب کن 

نمردیم و دعوای دو کاربر آقا رو هم تو سایت دیدیم 😍🙄🤧🚶‍♀️

♦️ ۲۳ ساله / من زشتم ب من درخواست دوستی ندین مرسی
2706