2733
2771

یکیو میشناسم صبح تاشب تحرک داشت تحرک داشتا اونقدر زیاد ک من الان ک متوجه شدم رگ قلبش گرفته پشمام ریخته لاغرم هست حسابی آدم ریلکس،و خونسردیم هسن ک بگم از استرس اینجور شده آدم می‌ترسه خدایی اون ک اینقد تحرک داشت اینجور شد مانشیم عجیبه ای کاش میتونست آدم هیچی نخوره والا معلوم نی این غذاها چجورن ک رگ قلبو میگیرن من ک تازه خیلی چیزارم نمی‌خورم روغنمم گیاهیه واقعا معلوم نیست به چیه خدارحم کنه استرس گرفتم

شاید یهو یه شوک بزرگ بهش وارد شده

من بر اثر همین شوک و فکر و خیال تو دو ماه میگرن عصبی گرفتم

" تِئا "(به انگلیسی Thea) یکی از تایتان ها و الههٔ بینایی و نور درخشان آسمان آبی در اساطیر یونان باستان است. نام تِئا به تنهایی به معنی الهه است.او با هیپریون ازدواج کرد که از او صاحب ۳ فرزند با نام‌های اِئوس (طلوع),هِلیوس(خورشید) و سِلِنه(ماه) شد. جنسیت : مونث       پدر : اورانوس      مادر : گایا       همسر : هیپریون       فرزندان : اِئوس,هِلیوس,سِلِنه     وابستگان : خواهر تایتان ها      مَرگ : نامیرا. ❤️✨️

تغذیه خیلی موثره 

دیدی بعضی ها لاغرن ولی کبدشون چرب میشه؟قلب هم همینطوره چرب ها جذب عروق میشن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اون عوامل ریسک ابتلا به بیماری قلبی رو بیشتر میکنه

مصرف غذای ناسالم، سیگار و ارث مهمترین عامله

متاسفانه ما در هوای آلوده هم زندگی می‌کنیم که خیلی روی سلامت قلب تاثیر میذاره

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر
اون عوامل ریسک ابتلا به بیماری قلبی رو بیشتر میکنه مصرف غذای ناسالم، سیگار و ارث مهمترین عامله متا ...

من خودم همش چیز سالم میخورم اینو شنیدم ترسیدم این شخص سیگاری نیست ولی فکرکنم غذاناسالم می‌خورده ولی آخه خیلی تحرک داشت باید میسوزوند

من خودم همش چیز سالم میخورم اینو شنیدم ترسیدم این شخص سیگاری نیست ولی فکرکنم غذاناسالم می‌خورده ولی ...

چه تحرکی؟

چربی به راحتی دفع نمیشه

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر
2706