2737
2739

بهش گفتم واستا کارامو بکنم بعد توضیح میدم

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه 

والا که میدونه😂

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم بچه ۱۴ ساله فهمیده که پرسیده پس دروغ نگو ، داستان هم نساز ولی من بودم از مشاور کودک میپرسیدم بعد میگفتم بهش تا آسیبی بهش نزنم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

به نظرم با بچه هاتون رفیق باشین بزارین از خودتون بپرسن بزارین بدونن همه چیو نه که تو فضای مجازی دنبالش باشن و بد تر به جاهای بدی کشیده بشن یا برن از کسی دیگ بپرسن چیز خیلی بد تری بگن

نمیگم بی پرده بگین با کمی سانسور براش توضیح بذه سنشم سن هیلی کمی نیست ک بگی عیبه و اوخه

کاربری دست دو نفره