2733
2734
عنوان

شب اول قبر...

263 بازدید | 20 پست

شوهرم امشب خونه نیس تنهام،،، خیلی تاریکه یهو خوف کردم یاد شب اول قبر افتادم😟😓😓

خدایا خودت رحم کن...

یه وقت ناغافل و دست خالی منو از دنیا نبری خدا جون😔

من هنوز کوله بارم خالیه ،هنوز واسه مردن آماده نیستم هنوز توشه سفر آخرتمو پر نکردم ...

من هنوز خیلی برنامه ها تو سرم هست میخوام مادر شم میخوام همسر بهتری باشم واسه شوهرم ،،ِمیخوام کارای خوبی انجام بدم که  جبران اشتباهایی که انجام  دادم تو طول زندگیم باشه‌..

بیشتر ذکر بگم دعا بخونم یه مدته قرآن نخوندم اعصابم خورده😔

خوشبحال پدربزرگ ..چقدر پاک از دنیا رفت  یه بار نمازش قضانشد یه بار نماز شبش قطع نشد همیشه نور از چهره اش میبارید...هر روز یه جز قران میخوند چقدر منو تشویق میکرد که منم بشینم کنارش براش قران بخونم ...یادش بخیر...

نمیخوام دغدغه هام دنیایی باشه میخوام بیشتر به فکر آخرتم باشم...کمکم کن یه برنامه ریزی خوبی داشته باشم که دیگه همیشه بهش عمل کنم تنبلی نکنم فرصت زیادی نمونده خدا جون نمیخوام اون دنیا حسرت بخورم نمیخوام تو ازم هیچ وقت ناراضی باشی...تا الان خیلی سعی کردم آدم خوبی باشم به کسی بدی نکنم توام همیشه هوامو داشتی همونجوری که منو سمت خودت کشوندی و هدایتم کردی بازم دستمو بگیر و کمکم کن...

وقتی یاد این میفتم که چقدررر از فامیلامون و و دوست وآشنامون از دنیا رفتن یهو وحشت میکنم تلنگر میخورم ...جوری رفتن که انگار اصلا صدساله نبودن...عموم رفت..زندائیم رفت ..پسر دائیم رفت...مادربزرگام پدربزرگام رفتن‌..دوستم رفت...دخترعموم رفت...کلی از آشناهامون‌ همه رفتن برای همیشه به خونه ابدیشون ...

خدا جون فقط امیدم تویی...پس نا امیدم نکن😢

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عج الفرجهم،،،راضی باشی از زندگيت يا نه لحظه ها ميگذرن پس تصميم بگير از امروزبرای هرچيز بيخودی خودتو داغون نكنی☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از این فکرا نکن هنوز جوونی 

ایشالله ۱۲۰ سال عمر با عزت بکنی 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

من به شدت فوبیای مرگ دارم با خوندن این متن حالم بدجور خراب شد:(

اینقدر انرژی منفی نباش دختر بگیر بخاب فرداهم روز خداست

خونه تنهایی و فک کنم حامله ای یه چاقو ببر بذار تو اتاقت یه چراغ خاب روشن کن ترس نداره که

🧐 زیادی واسه مردن جوون نیستی؟ ببین عزیزم بعضی ازین تفکرات مال وسواس و اصطرابه.  فک نکن هر کی بیشتر بفکر مرگه آدم مذهبی تر و بهتریه. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
2706