2737
2739
عنوان

دلبند آسمانی ام💔

395 بازدید | 10 پست

تورا به خاک ندادم، به آسمان دادم

تورا بدست خداوند مهربان دادم

زمین که جای قشنگی برای گلها نیست

تورا به رسم امانت به آسمان دادم

دلیل بارش چشمان ابری ام

همیشه لحظه باران تورا نشان دادم

پس از تو زنده نماندم ، پس از تو هی مُردم

سر مزار تو هر روز سال جان دادم

چه پشت ابر چه پیدا، همیشه پر نور است 

کسی که جای ستاره به کهکشان دادم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو پیش پرویز ازادی کارش حرف نداره امکان نداره بری پیشش بچه دار نشی اول خدا بعد اون...هر کی پلی کیست ...

پیش این دکتری که الان میرم دکتر خوبیه دفعه پیش زود باردار شدم ولی سقط شد .الان دوباره دارو میخورم اگه باردار نشدم میرم پیشش .تعریفشو شنیدم

پیش این دکتری که الان میرم دکتر خوبیه دفعه پیش زود باردار شدم ولی سقط شد .الان دوباره دارو میخورم اگ ...

سلام عزیزم خوبی ؟چ خبر 

منو یادت میاد ؟

عزیزم ما چله گروهی داریم برای بارداری سری قبل ده نفر باردار شدن به لطف خدا الان یهو یادم افتادی شانسی اسم کاربری تو سرچ کردم اومد خواستم ببینم اگه دوست داشتی لینک گروه رو بدم توام عضو شو ...گروه مون تو روبیکا هستش ....هر چله چهل نفر میشیم هر روز به نیت بارداری یک نفر می‌خونیم ....الان هم قراره دعای توسل بخونیم 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
سلام عزیزم خوبی ؟چ خبر  منو یادت میاد ؟ عزیزم ما چله گروهی داریم برای بارداری سری قبل ده نفر ...

منم ببریدلطفا

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
منم ببریدلطفا

عزیزم دیر گفتین چله تکمیل شد شروع کردیم ....ولی من شما رو ذخیره میکنم تو چله بعدی حتما بهتون میگم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2740
عزیزم دیر گفتین چله تکمیل شد شروع کردیم ....ولی من شما رو ذخیره میکنم تو چله بعدی حتما بهتون میگم

رفتم ممنون

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
سلام کجایی چرا نمیای دلتنگت هستم یه خبری از خودت بدع

سلام گلم 

قربونت برم خواهر عزیزم

زیاد حالم روبه راه نیس🥲

بازم اول خطم چن ماهه باز دارو مصرف میکنم ولی دیگه باردار نمیشم🙃

سعی میکنم خودمو سرگرم کنم تا نفهمم چی سرم اومده