2733
2734
عنوان

بیاید بگید چکار کنم با مادر شوهرم

321 بازدید | 9 پست

سر یه اتفاقی یه بحث جدی   ولی مسخره ای شد و الان شوهرم با دوتا از خاهراش که آتیش بیار معرکه هستن قهره

مادر شوهرمم با دختر بزرگش که خوبه و عاقل تر بقیشونه قهره دخترشم با اون قهره

ولی ما با خاهر شوهر بزرگم خوبیم و رفت و آمد داریم.

شوهرم هر سری با مامانش بحث میکنه ک با دخترت اشتی کن گوش نمیکنه لج کرده مادرشم میگه تو با خاهرات اشتی کن شوهرمم میگه باید بیان معذرت خاهی کنن اونا هم یه جور رفتار میکنن انگار ما مقصریم

من خیلی دخالت نمیکنم ولی میگن همش تقصیر زنشه.

بعد هر دفه گلگی میکنه که چرا زنت زنگ ما نمیزنه

منم گاهی وقتا که کار دارم زنگش میزنم ولی حوصله ندارم هی زنگ بزنم احوال پرسی کنم اصلا زنگ بزنم چی بگم وقتی کلی حرف بارم کردن.

حالا من چکار کنم زنگ بزنم؟ نزنم ؟

اعصابم ریختن بهم قبلا اینجوری نبود اصلا من زنگ نمیزدم ولی اون زنگم میزد گاهی   الان چند بار زنگ زدم ولی زنگ نزده اون اصلا 

بازم اون روز ب شوهرم گفته زنت یه زنگی نمیزنه بهمون.

من ب مامان خودمم زنگ نمیزنم 

اصلا زنگ بزنم چی بگم؟

نمیدونم این حرفاکی میذاره دهنش ولی قبلا اینجور نبود 

حالا همش گلگی میکنه از من چرا زنت اینکار کرد چرا زنت فلانه و ...

خودم میگم هفته ای یه بار زنگش میزنم احوالش میپرسم و خداحافظ

بازم من کوتاه میام ببینم باز چ بهونه ای داره

ب شوهرم میگم بریم خونشون میگه نمیخام برم

شوهرم باهاشون بحث میکنه و لج میکنه بعد سر من خالی میکنن

عادت میکنن

این دعواها همیشه هست

اولش جنگ و دعوا میکنن

ولی بعدش عادی میشه

فقط صبوری کن و باشوهرت خوب باش

الان ۲۰سال پیش نیست همه باهم زندگی میکردن

دوره ایه هرکسی دوست داره زندگی خودشو بکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر با هیچکس رفت امد نداریم 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2728

تصمیم درستی گرفتی.

بلانسبت، وقتی از کنار یه سگ میخوای رد بشی کار عاقلانه اینه که تا جایی که میتونی احتیاط کنی و بهانه دستش ندی تا به سلامت گذر کنی.

شمام درگیر مورد مشابهی هستی. هفته ای یکبار زنگ بزن یه احوالی بپرس.

.

من به مادرشوهر، خواهرشوهر و جاری هام توی 10 سال کلاً به همشون شاید 10 بار زنگ نزده باشم. 

هرچقدر تماس و ارتباط و رفت و آمد و صحبت بیشتر باشه، اختلاف و دلخوری هم بیشتر میشه. 

بهشون زنگ نزن ولی وقتی می بینیشون ک باهاشون به خوبی رفتار کن. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
عادت میکنن این دعواها همیشه هست اولش جنگ و دعوا میکنن ولی بعدش عادی میشه فقط صبوری کن و باشوهرت ...

کلا از وقتی بحث شده بهونه گیر شده 

اولش گفت زنت اومده خونمون سلام من نکرده ولی من از در رفتم داخل سلام احوال پرسی کردم اون تو اشپزخونه بود سلام کردم ولی نرفتم داخل اشپزخونه و دست بدم والا از عمد نبوده اصلا حواسم نبود

دفه بعد گفت زنت اومده خاست بره خداحافظی نکرد 😐

دیگه میریم سلام خداحافظی میکنم چند بار 

دفه بعد گفت زنت یه زنگی نمیزنه بهمون. زنگ زدم بهشون هفته ای یه بار ولی الان یه ماهی هس زنگ نزدم دیگه

دفه بعد گفت چرا من کار داشتم نیومده خونمون کمک وسایل جابجا کنه

حالا باز میگه زنگ نمیزنه

میدونم بازم زنگ بزنم یه بهونه دیگه میارن

2738
من به مادرشوهر، خواهرشوهر و جاری هام توی 10 سال کلاً به همشون شاید 10 بار زنگ نزده باشم.  هرچق ...

اره خوب رفتار میکنم باهاشون ب خدا ولی اصلا حوصله زنگ زدن ندارم. منم زنگ نمیزدم اصلا از اول ازدواجمون  الان بهونه ندارن چیزای کوچیک بهونه میکنن

بعدم بهم گفتن عروس تو خونه ما نباید فضولی کنه کلی حرف دخترش بهم زد بخدا  حتی یه کلمه جوابش ندادم بگم چرا این حرفا بهم زدی

برو ی اهنگ شاد بزار برقص

ول کن بابا جنگ اهل کوفه ب ت چه

بخوای واردش شی زخمی میشی

پس همون کاری ک گفتم رو انجام بده

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه!  تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بردی