2733
2734
یکم روغن نباتی جامد بزن
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونه دوستشون،بعد سر پسرشون خورده کاشی،منم اول اشتباه خوندم متاسفانهصاحب تاپیک ببخشید خوب پیش اومده دیگه احتمال داشت با همسرتون هم باشه پیش بیاد،جوری رفتار نکن که همیشه مقصر باشی،بگو یک چیز طبیعی هست واسه همه مادرا پیش اومده
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
اگر تهوع و حالت خواب آلودگی نداره،موردی نیست
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
خدارو شکر انشاالله که چیزیش نمیشه تا صبح هوشیار باش بخوابونش پیش خودت اگه بالا اورد ببرش اورژانس اگه نه که به خیر گذشته
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
اگ استفراغ نکرد چشاش چپ نشد والان توحال خودشه توحال عادی همیشگی پس ینی هیچیش نشده پسرمن ازپنجره ی یکمتری افتاده ب پشت چندبارم توwcپش سرخورده محکم پشت سرش خورده زمین هیچیشم نشده خداروشکر
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...