2733
2771

یا خطر ناکه؟؟؟؟؟

دوستان زنداداشم حدود17 ساله ازدواج کردن ولی بچه دار نمیشن

الانم تحت درمان ناباروری کلینک رویان تهران هست

میخواد آی وی اف  کنن،،،دیروز عکس رنگی داده همه چی خوبه لوله هاش بازه فقط رحمش یه تیکه کوچولو گوشت داره دکترش گفته باید قبل آی وی اف باید عمل کنم بردارم ؟؟

میشه درموردش بگین چی هست آیا عمل میخواد یا نه؟؟؟؟

یا برای بارداری ضرر داره یعنی مشکل بوجود میاره؟؟؟

این کاربر عزادار امام حسین‌(ع) هست"تا عمو بیاید آب از آسیاب افتاد" لبیک حسین لبیک ابوالفضل‌🖤🖤تواین ماه عزیز پسر منو هم دعا کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دکتر تو اینستا خیلی خوب یه سر پیشش برید نظر اونم بپرسید چقدر زن ها باردار شدند 

ممنون میشه اسم اش رو بگین

این کاربر عزادار امام حسین‌(ع) هست"تا عمو بیاید آب از آسیاب افتاد" لبیک حسین لبیک ابوالفضل‌🖤🖤تواین ماه عزیز پسر منو هم دعا کنین 

بله مانع باروری میشه

من عمل کردم کلا ۵ دقیقه زمان میبره اما مثل تمام عمل ها بیهوشی داره

من وقتی  آمپول بی هوشی بهم تزریق می شد ساعت دقیق ۲ ظهر بود و ساعت ۲/۳۰ تو ریکاوری به هوش آمدم

و عصر هم مرخص شدم چند روزی استراحت کردم مثل کسی که زایمان طبیعی کرده

چرا زیاد شده این مشکل؟ 

ما یکی از فامیلامون داشت

بدخیم بود

مجبور شد رحمش رو دربیاره

اکثرا خوش خیمن ولی از شانس ایشون بوده

و میتونم بگم این مشکل ب حدیی داره زیاد میشه

سعدی کجایی که ببینی*بنی آدم به یک ور همدیگه هم نیستند*
بله مانع باروری میشه من عمل کردم کلا ۵ دقیقه زمان میبره اما مثل تمام عمل ها بیهوشی داره من وقتی ...

زنداداشم 17 سال یعنی بخاطر این عمرشون حدر رقته

آخه داداشم و زنداداشم آز هاشون و نمونه هاشون خوبه

ولی از تخمک نمونه نداده هنوز

و اینکه بله باید عمل کنه ما دکتر به فامیلمون گفته بود بچه دار شی سالم ب دنیا نمیاد عملشم سخت نیست ...

آره دکترش هم گفته 

گفته زحمتت حدر میره

زنداداشم 17 سال یعنی بخاطر این عمرشون حدر رقته آخه داداشم و زنداداشم آز هاشون و نمونه هاشون خوبه و ...

چرا گلم؟ 

اگه فقط مشکلشون این باشه که با عمل رفع میشه

سعدی کجایی که ببینی*بنی آدم به یک ور همدیگه هم نیستند*
چرا زیاد شده این مشکل؟  ما یکی از فامیلامون داشت بدخیم بود مجبور شد رحمش رو دربیاره اکثرا خ ...

نمیدونم پرسیده از دکترش جوابی نگفته....میگه تو کاریت نباشه فقط باید عمل کنن

چرا گلم؟  اگه فقط مشکلشون این باشه که با عمل رفع میشه

آخه بچه دار نشدن اصلا...

بنظرتون اگه عمل کنن خودشون طبیعی باردار میشه یا باید آی اف بشن

2706