2733
2734
میدونم ولی ول کن نیستن😐من اصلا نه رد میکنم نه پذیرش همونجور میمونن واسه خودشون😂

یعنی آویزون می‌مونن!!😂😂 خب اینجوری باید ترسید که!😂

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه زیاد این اتفاق برام میفته 😅مخصوصا برا کسایی که چتا طولانیه توضیح میدم که قبل از ارسال چک نمیکنم ...

خب اشتباه تایپی یه چیز معموله خودتو اذیت نکن!

اما اون « چشمای زیباشون » منو به فکر انداخت!!

از کجا می‌دونی چشمامون زیباس؟!😂😂 

من دارم شاخ در میارم از دست تو !😂

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2731
😐👌

آخه چیزایی که میگه با چیزایی که من معتقدم و می‌دونم یکیه!☺️

😂😂چرا ترس😅

خب اگه منم آویزون کنی با قد ۱۹۰ ، قدم کش میاد و یهو قدم ۱۹ متر میشه!😂😂

بله چقد عالی😐👌

بله خیلی‌ام عالیه ، مخصوصاً وقتی می‌بینی طرف مقابل تو مسائلی که بحث‌برانگیزه باهات هم‌نظره (مثل همین تکامل ، یا زبون و نژاد اهالی مصر و ..‌)

مرسیییی جونم دمت گرمه  تایپیکامم گزارش بزن صفحه اولو  زمان جاهلیتم زدم الان پیشمونممم

سلام

عکس ها رو ببینین:

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
همه چشما زیبان مگه میشه خدا چیز زشت افریده باشه 

خب منم با توجه به همین مورد گفتم چشمامون زیباس وگرنه از دید انسان ظاهربین زمینی چشمای من خیلی‌ام زشته!

بی‌قرار چشم‌هایت دسته دسته سارها
طعم لب‌هایت شفای عاجل بیمارها

چشم‌هایت را نبند این بی‌محلی کافی اَست
تا بگیری قدرت پرواز را از سار ها

تازه از عطر نفس‌های تو فهمیدم چرا
کارشان رو به کسادی می‌رود عطارها

جای رسم دایره گاهی مربع می‌کشند
عقل را پر داده عشقت از سر پرگارها

تا بماند یادگاری چهره‌ات را می‌کشم
مثل انسان نخستین بر تن دیوارها

بیت سوم دیوونه‌م می‌کنه ☺️

بله اینایی ک میگین خیلی تاثیرگذاره و ملاکه👌😐

ملاک برای چی؟!😂😂 

2706