2737
2739
عنوان

امروز رفتم بهداشت برا باردارم پرونده برام تشکیل بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 29 پست
اره تخت نظر متخصصم   گف اگه  6 جلسه نیایی در طی بارداریت گیش من من این پروندرو برات ت ...

دروغ گفته مث چی...من بارداری قبلیم فقط دوبار رفتم اونم با التماس... این بارم اصلا نرفتم دو روز دیگه زایمانمه😐🤦

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟
منم نرفتم استراحتیم نمیدونم چکار کنم

بهتر    الانم گفته باید بری کجا گیش مشاور تغذیمون تایید کنه و بری گیش مشاور نمدونم فلانمون تاییدت کنه تا ما پروندنت برا زایمان تکمیل کنیم گفته تا پنجشنبه هم بیار وگرنه دیگه هیچی دلم میخواس بکشمش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دروغ گفته مث چی...من بارداری قبلیم فقط دوبار رفتم اونم با التماس... این بارم اصلا نرفتم دو روز دیگه ...

خدا بگم چیکارش نکنه کلیم دعوام کرد که چرا دیر اومدی  هفته 15 میگه از اول باید تحت نظر ما باشی 😓

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۹ ماهمه نرفتم تاحالا... زنک زدن به همسرم گفتن چون نیومدید پرونده تشکیل بدید شناسنامه نمیدن به بچت ...

باید بری دختر..برای واکسن ها و مراقبت ماهانه از سلامت  بچه ات باید پرونده داشته باشی 

2731

منم ۲۲ سالمه هی گفتن زود بوده برات فلان هی تهدید کردن نیای پرونده تشکیل بدی واکسن بچتو نمیزنیم امروز بردمش برا واکسن دوماهگی نداشتن😐خوبه قبلشم زنگ زدم گفتن داریم میگم خب تلفنی میگفتین نداریم من تو این بارون اومدم با بچه میگه چه اشکالی داره اومدنی قد وزنشو بررسی میکنیم دست خالی نری😂

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
من ۹ ماهمه نرفتم تاحالا... زنک زدن به همسرم گفتن چون نیومدید پرونده تشکیل بدید شناسنامه نمیدن به بچت ...

غلط کردن شناسنامه اصلا به اونا ربط نداره

برگ تولد از بیمارستان می‌برید با شناسنامه والدین همین

ربطی هم به درمانگاه نداره 

2740
باید بری دختر..برای واکسن ها و مراقبت ماهانه از سلامت  بچه ات باید پرونده داشته باشی

والا اون دفعه انقدررررر اذیتم کردن...کلا دو سه بار رفتم اونم گفتن فوری پاشو برو  بیمارستان فشارت بالاست یه بارم گفتن جنینی ضربان نداره کریه کنون و با استرس میرفتم بیمارستان همه چی خوب بود...

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟
بهتر    الانم گفته باید بری کجا گیش مشاور تغذیمون تایید کنه و بری گیش مشاور نمدونم فلانمون ...

عزیزم اولا به اینچیزا گوش نده

دوما رفتنت بد نیس

برو تشکیل پرونده بده

هرازگاهی وقت کردی برو برای چکاپ واینا

مثلا من برا گرفتن فشار و کلاسهای آمادگی زایمان میرم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
منم ۲۲ سالمه هی گفتن زود بوده برات فلان هی تهدید کردن نیای پرونده تشکیل بدی واکسن بچتو نمیزنیم امروز ...

یعنی  بهداشت امروز رفتم اونقدر جوش زدم از حرفاشون نزدیک بود سکته کنم😞 میگه 6 جلسه باید بیایی شمارمم گرفت اونقدر زنگ میزننن  دیووونه شی فقط دیونه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اولا به اینچیزا گوش نده دوما رفتنت بد نیس برو تشکیل پرونده بده هرازگاهی وقت کردی برو برای چ ...

اخه نمدونی اینجا عجیبن   یه سره گوشی دستشون بهت زنگ میزنن بیا  الانم هر چی دکتر و مشاور برا من نوشته دوباره برم درحالی که من زیر نظر متخصصم  حالیش نمیشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره انجام دادم خودم میرم پیش متخصص  به خاطر تهدید میکنن میگن. اگه تا 6 جلسه نیایی بهداشت طی بار ...

الکی میگن 

دکتر باید نامه بستری بده به اونا ربطی نداره

اونا دکتر نیستن که .....

خودتون رو دست این افراد ندین

اخه نمدونی اینجا عجیبن   یه سره گوشی دستشون بهت زنگ میزنن بیا  الانم هر چی دکتر ...

نه به من اصلا زنگ نمی‌زنن

تازه مشاور تغذیه شونم خیلی خوب بود

یه کارشناسم داشتن که خیلی دقیق بود یکی از آزمایشا رو دکترم یادش رفته بود بنویسه اون گف برو بگو برات بنویسه اگه نمیگف نمی‌دونستم

روانشناس هم دارن گفتن هروقت لازم داشتی میتونی مراجعه کنی رایگانه😃

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706