2737
2739
هیچکدوم. تا وقتی بلد نباشی پول نباید وارد هیچ کدومش بکنی پولتو از دست میدی. تازه اونیم که بلده هیچوق ...

اشنا داریم تو یه سال۵ملیارد پول دراورده بخاطر اون وسوسه شدم بخرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشنا داریم تو یه سال۵ملیارد پول دراورده بخاطر اون وسوسه شدم بخرم

تمام بازار های مالی(فارکس،ارز دیجیتال ،بورس،طلای آب شده ، بازار قمار گونه باینری آپشن) بازار های پر ریسک محسوب میشن و مناسب همه نیستند دارای فشار روانی و استرس زیادی هستند باید بین ۶ ماه تا یه سال آموزش ببینید و در. مو تمرین کنید تجربه به دست بیارید و بازار رو درک کنید

حداقل سرمایه برای شروع ۱۰۰۰ دلار هست ولی بعضیا با ۵۰۰ دلارم شروع میکنند زیر این مبلغ نباید انتظار سود داشته باشید

به این آسونیا نیست برای سود زیاد باید سرمایه زیادیم داشته باشید

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
2728
تمام بازار های مالی(فارکس،ارز دیجیتال ،بورس،طلای آب شده ، بازار قمار گونه باینری آپشن) بازار های پر ...

اموزش مجازی به درد میخوره؟من تازه میخام شرو کنم کلا هیچی بلد نیستم

اموزش مجازی به درد میخوره؟من تازه میخام شرو کنم کلا هیچی بلد نیستم

بله اول باید آموزش تحلیل تکنیکال یاد بگیرید که بین ۶ ماه تا یه سال زمان میبره انواع سبک تحلیل تکنیکال وجود داره باید ببینید با کدومش راحت ترید

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
شما کار میکنید؟

به صورت تخصصی فارکس کار میکنم در کنارش رمز ارز هم موقعیتش باشه تو سبد معاملاتم هست

2740
به صورت تخصصی فارکس کار میکنم در کنارش رمز ارز هم موقعیتش باشه تو سبد معاملاتم هست

چه خوب.میشه بیزحمت به مختصر توضیح بدین جوری ک بتونم تو برنامش کار کنم گیج نشم

چه خوب.میشه بیزحمت به مختصر توضیح بدین جوری ک بتونم تو برنامش کار کنم گیج نشم

بدون آموزش نباید ورود کنید

با پول وام و قرض و فروش زمین و خونه و... نباید ورود کنید

با پولی که اگه از دست بدیدض لطمه ای به زندگیتون میخوره و نمیتونید باهاش کنار بیاید نباید ورود کنید

اصلا کار آسونی نیست

حداقل شرو چقد باید باشه

شما اول چهار دستو پا راه برید بعد به فکر دویدن باشید

اول آموزش ببنید و تمرین کنید ببینید ذصلا تحملشو دارید یا نه بعد

حداقل سرمایه باید ۱۰۰۰ دلار باشه بعضیا با ۵۰۰ دلارم شروع میکنند دیگه نباید زیر ۵۰۰ دلار ورود کنید چون سود آنچنانی نداره

بعد از آموزش هم بازم ضرر میکنید ضرر جزوی از بازار هست اگه میخواید ۱۰۰ در صد سود کنید پولتونو بذارید بانک

شما اول چهار دستو پا راه برید بعد به فکر دویدن باشید اول آموزش ببنید و تمرین کنید ببینید ذصلا تحملش ...

معذرت میخام اموزشای مجازی به درد میخوره؟یا باید حضوری برم؟

معذرت میخام اموزشای مجازی به درد میخوره؟یا باید حضوری برم؟

اول آموزشای رایگان مجازی رو ببینید اگه قابل درک بود آموزشای پولی دکتر رضا اناری رو ببنید که قیمتش ۲۰ تومنه

اگه نخواستی. هزینه هم کنید از یوتیوب آموزشای رایگان رو ادامه بدید

کلاس حضوری من خودم راحت نیستم باهاش مجازی بهتر هست بنظرم