2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندتا تفاوت با همسن و سالای خودم دارم ک باعث شده بینشون احساس راحتی نکنم یا مثلا  حرفایی که میزنن بنظرم الکیه نمیدونم چطور بگم کلا اگه خودمم حرفی زدم از ته دلم نیست و فقط واسه اینه که حرفی زده باشم و ساکت نباشم 

2731
من چندتا تفاوت با همسن و سالای خودم دارم ک باعث شده بینشون احساس راحتی نکنم یا مثلا  حرفایی که ...

خب اگ دوست نداری با بقبه بجوشی مدلت اینه چرا اصرار داری

برای کسی که دلش میخواد با بقیه باشه و تنهاس، چاره ش اینه ک ادا ادمای با اعتماد بنفس و دراره،،بره و بگو بخند کنه،،،

شما عزت نفس نداری باید رو عزت نفس خودت کار کنی و تمرکزت رو بذار رو نقاط مثبت خودت

خیلی نکات مثبت دارم و بهشم فکر میکنم ولی بازم درست نشدم مثلا یکی از بزرگترین نقطه ضعفام اینه که پول کافی ندارم یا به اصطلاح زندگی خیلی خیلی ساده و گاهی با فقر دارم و دومی اینکه زود ازدواج کردم و الان همسن من هیچکی ازدواج نکرده ولی با این حال نکات مثبت کم نیست مثلا یکی اینکه تو شرایط سختم پزشکی قبول شدم 

2740
خب اگ دوست نداری با بقبه بجوشی مدلت اینه چرا اصرار داری برای کسی که دلش میخواد با بقیه باشه و تنهاس ...

همیشه فکر میکردم چون درونگرام این شکلی ام و تازه فهمیدم فقط خجالت میکشیدم و درون‌گرا نبودم 

خیلی نکات مثبت دارم و بهشم فکر میکنم ولی بازم درست نشدم مثلا یکی از بزرگترین نقطه ضعفام اینه ک ...

عزیزم باید ریشه ای و مفصل مشکلت رو حل کنی

حتما برو مشاوره یا مطالعه کن 

کوچیک اون بالایی باش همه جا بزرگت میکنه.❤❤❤

منم هول میشم و چرت و پرت میگم و زیاد حرف میزنم. حس میکنم نباید بین من و طرف مقابل سکوت باشه. 

بدتر اینکه طوری حرف میزنم هر کس باهام راحت حرف بزنه و احترامم اونطور که باید رعایت نکنن.

یکی بهم گفت خودکم بینی داری. خیلی بده. نمیدونم چکنم. 

خیلی نکات مثبت دارم و بهشم فکر میکنم ولی بازم درست نشدم مثلا یکی از بزرگترین نقطه ضعفام اینه ک ...

خودت زندگی ساده و بی پولی رو ضعف حساب میکنی وگرنه در واقع بد نیستند. اینکه زود ازدواج کردی و پزشکی قبول شدی هم در کنار اون دوتای قبل نشون میده ، مثل بقیه نیستی و راه خودت رو میری. اکثر مردم لا یعقلون هستند ولی تو نیستی. آفرین بهت. 

خودت زندگی ساده و بی پولی رو ضعف حساب میکنی وگرنه در واقع بد نیستند. اینکه زود ازدواج کردی و پزشکی ق ...

اره خودم ضعف هامو بزرگ کردم وگرنه خیلی ها مثل من هستن  و اعتماد بنفس بیشتری دارن