2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر من از اول مهر درگیرشه هنوز هم خوب نشده.دودفعه هم دکتر بردمش.نمی دونم این سرماخورگی چه کوفتی که ا ...

خیلی بده وسطای روز بهترم اما صبح که از خواب پا میشم خیلی حالم بده

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
این سرماخوردگیا و کرونا خیلی ذخیره تخمدانو میاره پایین تا میتونی قرص کمتر بخور خودتو ببند به دمنوش و ...

چه ربطی به ذخیره تخمدان داره آخه؟قرص که فقط ویتامین سی و منیزیوم میخورم

چه ربطی به ذخیره تخمدان داره آخه؟قرص که فقط ویتامین سی و منیزیوم میخورم

متاسفانه ربط داره زیادم داره اره اونا رو بخور دمنوش اینام زیاد بخور که زود خوب شی من از وقتی فهمیدم چقد تاثیر داره  زیاد احتیاط میکنم 

💍❤    
2740
متاسفانه ربط داره زیادم داره اره اونا رو بخور دمنوش اینام زیاد بخور که زود خوب شی من از وقتی فهمیدم ...

وای دختر منم ترسوندی من سه تا سقط داشتم و الانم در حال اقدامم😔اینو دکتر به شما گفت؟

متاسفانه ربط داره زیادم داره اره اونا رو بخور دمنوش اینام زیاد بخور که زود خوب شی من از وقتی فهمیدم ...

احتیاج یعنی چجوری ؟میشه به منم بگی🙏

وای دختر منم ترسوندی من سه تا سقط داشتم و الانم در حال اقدامم😔اینو دکتر به شما گفت؟

فداتشم نگفتم که بترسی گفتم احتیاط کنی داروهای مسکن سرماخوردگی استامینوفن ژلوفن و.... تا میتونی کم استفاده کن چون اثر داره  دمنوش اینا زیاد استفاده کن که یه وقت تب نکنی یا بدنت عفونت بشه  همه اینا کیفیت تخمکو میاره پایین درنتیجه ذخیره تخمدان میاد پایین منم نازایی دارم 

من اصلاح سبک شروع کردم غذاهای حاضری چیپس و...شیرینی قند شکر هر چیزی که شکر توش باشه نمیخورم دیگه و...

💍❤    
احتیاج یعنی چجوری ؟میشه به منم بگی🙏

فقط اولین مرحله باید استرستو کنترل کنی  من مشکلتو نمیدونم عزیزم ولی خب میگی سه تا سقط داشتی حتما دلیلی داشته سقطخودش ذخیره تخمدانو میاره پایین سعی  کن تحت نظر پزشک اول مشکلتو حل کن بعد اقدام کن 

من خودم یه سقط داشتم چند ساله همش داروهای شیمیایی استفاده کردم ذخیره تخمدانم طی شش سال از پنج شده یک

💍❤    
فقط اولین مرحله باید استرستو کنترل کنی  من مشکلتو نمیدونم عزیزم ولی خب میگی سه تا سقط داش ...

مشکل که واسه منم پیدا نکردن نمیدونم ولی گفت اینبار اگه باردار شدی هپارین بزن ولی خب چن ماهه اقدامم و باردار نشدم ..

2706