2733
2739
عنوان

خسته شدمممم خسته

126 بازدید | 13 پست

اصلا نمیتونم بچه هامو بکشم از یه طرفم نمیخوام خودم بمیرم و بچه هام آواره بشن  میخوام از شهرم دور بشم و برم تهران یا یه جایی دیگه از یه طرفم اصلا تحمل دوری مامان بابام رو ندارم و همینطور جرئت تنها بودن تو شهر غریب 

♣️♣️♣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از دست شوهرم دیگه خیلی اذیت میشم باهاش 

خب چرا 

اگ دوس داری تعریف کن

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره
نه میخوام ببینم کسی بوده که مثل من باشه چیکار کرده 

هیچی ادامه دادم ب زندگی میسوزم و میسازم ۵ ماهی میشه کار میکنم واسه آینده خودمو بچم یه روز انقد پس انداز کنم بچمو بردارمو برم.

۱۴۰۲/۲/۲۱ تاریخی که مادرم آسمانی شد🖤...
خب چرا  اگ دوس داری تعریف کن

قبلا زیاد الکل اینا می‌خورد و سرکار نمی‌رفت و دست بزن داشت و وابسته به مادرش به دروغ که من نمیتونم از مامانم جدا بشم دروغ میگفتا چون خودش اصلا خونه نبود همش بآ دوستا 

بعد من اقدام به طلاق کردن به گه خوردن افتاد ولی الان دوباره شده مثل قدیم با این فرق که همش یا میخواد ازم خیانت بگیره که اصلا اهلش نیستم یا هر یه ماه از یه جایی میزنه که بمیرم‌ قبلا اینجوری نمیزد  

♣️♣️♣️
2740
هیچی ادامه دادم ب زندگی میسوزم و میسازم ۵ ماهی میشه کار میکنم واسه آینده خودمو بچم یه روز انقد پس ان ...

منم مستقلم و این بیشتر نگرانش کرده و دیونه کرده 

♣️♣️♣️
قبلا زیاد الکل اینا می‌خورد و سرکار نمی‌رفت و دست بزن داشت و وابسته به مادرش به دروغ که من نمیتونم ا ...

کاش میشد با یه بزرگتردرموردش صحبت کرد

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره
همه میدونن همههه بابام میگه بندازش بیرون ولی چطوری نمیدونم

خب میگفتی پدر من خودت بیا بندازش بیرون

منم مستقلم و این بیشتر نگرانش کرده و دیونه کرده 

محل نده ب کارت قوی تر از قبل ادامه بده تو میتونی پس انداز کن خودتو تو چشمش ننداز شوهر منم از وقتی کار میکنم یه هزاری بهم نداده میگه خودت کار میکنی دیگه.

۱۴۰۲/۲/۲۱ تاریخی که مادرم آسمانی شد🖤...

طلاق چه شد ؟

مهربان هستم و دارای مهربانویی که تاج سرم هست - به نام خدا -بسم الله الرحمن الرحیم  - بالای ۵۰ سال - تهران - خالق زن و مرد فرموده لباس یکدیگرند یعنی جنس مخالف نیستند بلکه مکمل یکدیگرند - خوب است بجای جنس مخالف بگوییم جنس مکمل - بنده اینجا هستم تا بخش مکمل خلقت اقایان را بهتر بشناسم و به تبعش جنس خودم را - و با شناخت و احترام به جنس مکمل ، بتوانم به خودم احترام بگذارم - اگر نظری میدهم صرفا سلیقه شخصی است و قصد تایید یا توهین ندارم - صادقانه پذیرای هر گونه نظر و نقد و سئوال و ابهام همه عزیزان از هر دو جنس مکمل میباشم - بر من منت گذارده ، با نظراتتان ، فردایم را متفاوت از امروزم کنید - پیشاپیش از افراد عصبانی عذر خواهی میکنم که با نوشتارم یا شوخی  ،  ناخواسته باعث ناراحتیشون شدم ، فقط کافیه بفرمایید تا از تاپیکتون برم بیرون  -  با تشکر