2737
2734
عنوان

کم کاری خانواده شوهر

174 بازدید | 16 پست

من وقتی عقد کردم برام هیچ کاری نکردن عادت کردن به خرج نکردن و مهمانی ندادن برای من 

مثلا هدیه خونمون مادر شوهرم بعد از چهار سال که خونه خریدیم یه ظرف کوچیک اندازه کف دست از داخل ویترین خونشون آورد

کلا از تو خونشون همیشه برام چیز میارن و هیچ وقت پول نمیدن 

الان بچه دار شدم کادو از همه کمتر آوردن 

اصلا با خودم نمیتونم کنار بیام آنقدر کادو کم برا بچه ام آوردن حدود سیصد تومن آوردن

در صورتی که پدر مادر خودم ده میلیون دادن و اقوام خودم همه زیاد هدیه دادن

میترسم عادت کنند برای بچه ام هم کاری نکنند 

حالا چه کار کنم ساکت بمونم؟ به شوهرم بگم بهشون بگه؟ یا خودم بگم؟

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که ازشون توقع نداشته باشی و در عوض توهم براشون کادو هم سطح خودشون ببری

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگو فایده نداره

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731

بخدا هممون یجوری ناراضی هستیم ، حالا برا من همه چی اوردن،عیدی اورده بودن با اخمو تخم، اصلا نمیاوردن بهتر بود، مادشوهرم و دخترش هر دو اخم کرده بود یبس نشسته بودن ،انقد خجالت کشیدم، اصلنم بهم نگفتن مبارکت باشه 

2740

ده میلیون خانواده خودت زیاد بوده اوناهم کم دادن ولی سبک نکن خودتو نگو

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
کاش نمی‌آوردند حق داری

بخدا هفت ساله یادم نرفته، بعد مادشوهرم با حرص ، تمام باقی مونده میوه شیرینارو داد مهمونا بردن 

یادم میاد قلبم میگیره 

چقدر اذیتم کردن 

بخدا هممون یجوری ناراضی هستیم ، حالا برا من همه چی اوردن،عیدی اورده بودن با اخمو تخم، اصلا نمیاوردن ...

والا خانواده شوهر من هم اخلاق ندارن وزن بچه ام کم بود آنقدر مادر شوهرم غر غر می‌کنه میگه بچه ها من چهار کیلو بودند و فلان 

اصلا یک حرف هایی میزنه آدم میخواد بندازتش از خونه بیرون

خسیس هستند حرف زدن هم بلد نیستند

ده میلیون خانواده خودت زیاد بوده اوناهم کم دادن ولی سبک نکن خودتو نگو

پس دلم را چه طور خالی کنم

بگم بهشون پدر مادر خودم چقدر دادن؟ 

لااقل یکم خجالت بکشند 

میدونی همسایمون اندازه پدر و مادر شوهرم هدیه داد 

واقعا زشته به نظرم

2706