2737
2734

کاشان تو باغ فین مردم اینجوری پول نذر کرده بودن ریخته بودن تو حوض اب     

میگفتن خیلیا ازش حاجت گرفتن  

منم ازش عکس گرفته بودم الان یهو بین عکسا دیدمش

Turk gizi🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

برای حاجت نیس جهت سرگرمیه فکرکنم کوشک صفویه از داخل گودال آب میاد خیلیا تلاش میکردن سکه‌شون تو گودال بیوفته البته این پولای کاغذی عجیبه برام من رفتنی سکه مینداختن

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡

اینکه که خوبه یه جا رفتیم مهر رو‌ انقد میسابوندن به شیشه تا بچسبه اگر میچسبید حاجت روا میشدن یا تسبیح رو‌پرت میکردن به سقف اگه به چیزی‌ گیر‌میکرد میگفتن دعامون مستجاب میشه 

قضیه بیست سال پیشه حیف که‌دوربین ‌نداشتم🤭

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

تو خارج هم ابن کارو میکنن  خیلی عجیب نیست برا برآورده شدن آرزو این آرومشون می‌کنه ک حداقل کاری رو انجام دادن در جهت برآورده شدنسون

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
برای حاجت نیس جهت سرگرمیه فکرکنم کوشک صفویه از داخل گودال آب میاد خیلیا تلاش میکردن سکه‌شون تو گودال ...

نه والا گلم همه میگفتن حاجت گرفتیم واسه همون مینداختن سکه هم نیست تو عکس معلومه حتی ۱۰۰ هزار تومنی هم انداخته بودن

Turk gizi🩷