2737
2734
عنوان

کنار اومدن با خیانت و بیتفاوتی محض

307 بازدید | 16 پست

خانما من از لحاظ روحی داغون شدم. خیلی داغون. الانم باردارم ماه ۷ بارداریم. میخام برگردم خونم. برم اونجا و تا میتونم ب خودم برسم و بچم و زندگیم و چیز ب نام خودم بزنم و لذت ببرم. اما مشکلی ک هست من خیییلی ب همسرم وابستم. باید چیکارکنم وابسته نباشم؟ چیکارکنم ادلم ازش کنده بشه و بود و نبودش برام مهم نباشه؟؟ شاید دوسه سالی مجبور باشم اینجوری زندگی کنم تا اوضاع روحی جسمی و مالی خودم و بچم بهتر بشه. 

خانما از لحاظ اخلاق دست و دلبازی. گیر دادن. خانوادش و خیلی مسائل دیگ راحتم مشکلی ندارم. تازه افتاده تو سرازیری و پول دراوردن. من خیلی سختی کشیدم تا ب اینجا برسیم. میشه کمکم کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما بچه داری طلاق بگیری.. بچت صدمه میبینه... خیانتش در چ حد بوده.. چت وتلفن یا جن. سی..... بخاطر بچت میتونی کوتاه بیای!!! اخه ی طرف بچته  ی طرف این همه سختی.. الانم خداروشکر ک میگی زندگیت افتاده رو غلتک... میتونی بری مشاوره... خدا کنه زندگیت بهم نخوره.. بابد همه چیزو بسنجی.. ب عنوان ی زن منم مثل شما بهت حق میدم بخاطر خیانت بخای ب طلاق فکر کنی

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
2728

منم مث توام

ی صلوات بفرستین برای نی نی کوچولوم..فدای همتون.....خدایاشکرت۱/۵/۱۴۰۲از مثبت شد🥰🥰 خدایاشکرت🥰😍خدایاشکرت بداز۱۱سال چشم انتظاری وباوجودتنبلی شدید خدایاشکرت🥰🥰۱۶/۱۲/۱۴۰۲پسرم ب دنیااومد۱۴۰۳/۱/۴پسرم اسمانی شد😭😭😭

عزیزم طبق شناختی که از اکثر خانوما دارم و خودمم اینطورم نهایت ۱۰ -۱۵روز بتونی نسبت بهش بی‌تفاوت باشی وبهش محل ندی مخصوصا اگه مثل شوهر من همش پاپیچ باش واسه آشتی وهمش ابراز پشیمونی کن غیر ممکن دلت نرم نشه فقط رو شرط و خواسته هات رو حرفت محکم وایسا تا قبل از اینکه دلت نرم بشه و همه چی به باد فراموشی بره اول ازش بخواه تا همه چیز رو به نامت کن حق طلاق وحق حضانت رو بده بعد اگه یه موقع دوباره دلت لرزید حداقل دستت پر باش

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
عزیزم طبق شناختی که از اکثر خانوما دارم و خودمم اینطورم نهایت ۱۰ -۱۵روز بتونی نسبت بهش بی‌تفاوت باشی ...

حق طلاق داده حق حضانت هم ک عمرا نمیده. از اموالش هم ک هیچوقت همه رو ب نام من نمیزنه. نهایت در حد ی تیکه زمین ماشینی چیزی اونم الان ک میدونم تو سرم نقشه جدایی دارم

حق طلاق داده حق حضانت هم ک عمرا نمیده. از اموالش هم ک هیچوقت همه رو ب نام من نمیزنه. نهایت در حد ی ت ...

مگه گفتی بهش حرفش افتاده قبول نکرده؟

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2740
اره گفت دخترمو نمیتونم ولی باشه زمین ب نامت میزنم

پس فعلا زمین رو از دست نده جدی باش درموردش بزن به نامت تا شاید تونستی حضانت هم بگیری.

2706