2733
2734

من يه مورد داشتم انقد تو زندگيم سرك ميكشيد تا جزئى ترين وخصوصى ترين اتفاقاى زندگيمو ازم ميپرسيد همش آمار شوهرمو داشت كه اره فلان جاست بعداز من ميپرسيد شوهرت الان كجاست مثلا من ميگفتم فلان جا انگار كه مچم گرفته يانميدونم چى ميگف نه فلان جاست😐مثلا بچم دنيااومده بود همش تواون حال پيام ميداد شوهرت اومده ملاقات ميگفتم فعلا نه ميگف اره الان استخره يافلان جا منكه اززندگيم حذفش كردم ولى نميدونم فازش چى بود

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
بهتره بگی تاحالا شده کسی تو زندگیتون سرک نکشه😄

اينجورى مثل مورد من،خيلى عجيب بود برام اينهمه دوست داشت آمار مارو داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله خاهرم بسیار فضول واهل دخالته.. همش میخاست بدونه من کجا زندگی میکنم!! کار شوهرم خوب پیش میره یا ن!!! ادرس خونه مادرشوهرمو مدام میپرسید کجان چ میکنن!!! همش میخاست بدونه من چیا وسیله دارم!! مدام درحال جستجو بود.. اخر سر شوهرم دمشو قیچی کرد😐.. 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
حالا اون از کجا این اطلاعات و بدست میاورد؟ استخر رفتع و اینا

شوهرم با شوهرش كار ميكرد باهم شريك بودن بعد از شوهرش ميگرفت 

بله خاهرم بسیار فضول واهل دخالته.. همش میخاست بدونه من کجا زندگی میکنم!! کار شوهرم خوب پیش میره یا ن ...

بااينجور آدما فقط بايد قطع رابطه كرد

2740
بااينجور آدما فقط بايد قطع رابطه كرد

همین کارو کردم ازش نفرت دارم انقدر اهل دخالته.. خداروشکر نزدیک 2 ساله صداشو نشنیدم

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...)