2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم واسه شما مث من خوکی بود؟ الان سرش پایین اومده؟ چند وقت بعدش؟

من بینیم اول هیچ شکل خاصی نداشت اصلن بعد ۳هفته کم کم قوس گرفت البته چسب بینی باید خیلی قشنگ بزنن خیلی ثاتیر داره  

من بینیم اول هیچ شکل خاصی نداشت اصلن بعد ۳هفته کم کم قوس گرفت البته چسب بینی باید خیلی قشنگ بزنن خیل ...

من تو ۸ ماه فقط ی بار رفتم پیشه دکترم اونم برای فیتیله و گچ دیگ نرفتم حتا بخیه هم خودم در اوردم ولی بینیم خیلی قشنگ وایستاد

من تو ۸ ماه فقط ی بار رفتم پیشه دکترم اونم برای فیتیله و گچ دیگ نرفتم حتا بخیه هم خودم در اوردم ولی ...

خداروشکر عزیزم

ولی من عملم ترمیمی بود خیلی ناراحت و پشیمونم، تا لحظه اخر ب دکتر گفتم سربالا نشه پس فردا گچ رو میگیرم تمام امیدم اینه بعد برداشتنش سرش بیاد پایینتر

خداروشکر عزیزم ولی من عملم ترمیمی بود خیلی ناراحت و پشیمونم، تا لحظه اخر ب دکتر گفتم سربالا نشه پس ...

بعد این ک گچ هم بگیری سرش بالا چون همش ورمه اصلن ب این چیزا فکر نکن ورمش ک بخوابه فرم بینی تازه مشخص میشه