2737
2734

تا میتونی ملین بخور کاهو سبزیجات منم گرفتم ولی خب یبوستم داشتم بدتر شد تایک ماه بعد زایمان کلافه بودم شما فقط  ملین بخور اذیت نشی 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شماهم سوزش ودرد داشتی بعد زایمان خوب شدید؟ من از عمل میترسم

با دکترت صحبت کن ولی من ک خوب شدم بخاطر فشار هست بله من هم درد هم سوزش هم خونریزی موقع دفع چون من یبوستم همراش بود ماه اخر هستی فقط  ملین بخور دفعت راحت باشه

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2728
با دکترت صحبت کن ولی من ک خوب شدم بخاطر فشار هست بله من هم درد هم سوزش هم خونریزی موقع دفع چون من یب ...

تروخدا برام دعا کن یک ماهه زندگی ندارم کم کم دارم افسرده میشم دعا کن ریشه کن بشه این مریضی

تروخدا برام دعا کن یک ماهه زندگی ندارم کم کم دارم افسرده میشم دعا کن ریشه کن بشه این مریضی

گلم همینه ماه اخر دردای ماه و ترس واسترس زایمان ی طرف این شقاق و یبوست هم ی طرف انشالله  ک ب راحتی زایمان کنی من سر بارداری اولم همه اینا تجربه شد واسم الان دارم رعایت میکنم 

گلم همینه ماه اخر دردای ماه و ترس واسترس زایمان ی طرف این شقاق و یبوست هم ی طرف انشالله  ک ب را ...

ان شالله شما هم سالم وسلامت نی نیتو بغل کنی والا سر اولی اصلا اینجوری نشدم نمیدونم دومی چه مرضی بود افتاده به جونم 

ان شالله شما هم سالم وسلامت نی نیتو بغل کنی والا سر اولی اصلا اینجوری نشدم نمیدونم دومی چه مرضی بود ...

من سراولی هم بودم اما بی تجربه انشالله  زایمان راحتی داشته باشی 

2738