2733
2739
عنوان

بچه ها شما چکار میکنین؟

981 بازدید | 19 پست
شما خانومایی که خونه دارین وقتتونو چطور میگذرونین؟
چه کارای هنری انجام میدین؟
چکار میکنین که احساس شادابی و سرزندگی و مفیدبودن داشته باشین؟
من شاغلم ولی دوست دارم بشینم خونه و به خودم برسم. یه ذره چاق شدم و شکم درآوردم. اگه من بودم می رفتم باشگاه و پیاده روی. تو خونه هم با سی دی ورزش می کردم

غیر از اون هم دوست دارم مطالعه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من صبح ها ساعت 8 از خواب بیدار میشم . بعدش صبحانه پسرمو مامانمو میدم . ( مامانم مریضه و من ازش پرستاری میکنم )

بعدش تمام خونه رو جارو برقی میکشم . و اگه ظرفی از دیشب مونده باشه میشورم . بعد غذارو درست میکنم و بعدش میام میشینم پای کامپیوتر و اینترنت .

بعدش کارای پسرمو انجام میدم . پوشکشو عوض میکنم و کارای شخصیه مامانمو انجام میدم . بعدش نهار میخوریم و یکم جمع و جور و تمیز میکنم خونه رو .

بعد میام دوباره نی نی سایت . عصرم میرم به مامانمو و پسرم عصرونه میدم . شام درست میکنم . و شستن ظرفها و جارو کردن و بعدشم که شام میخوریم .

اگه خیلی خسته باشم ساعت 11 می خوابم . پسرمم همون موقع ها می خوابه . شوهرمم بس که خستس همون ساعت 11 می خوابه .

اگرم خوابم نیاد میشینم پای نت .

ولی از زندگیه یکنواخت خسته شدم . هرروزم همین برناممه . نه کم نه زیاد .

البته ناگفته نماند که مابین این همه کار کلــــــــــــــــــــــــــی هم حرص میخورم و عصبانی میشم چون کارای خونه و مامانم و پسرم شروین خیــــــــــــــــــــلی بهم فشار میاره .
2740
شوهرم می خواد بهزور برگزدونم سره کار ماه اخر مرخصیمه ولی من زیاد تمایل ندارماخه از وقتی یادم میاد صبح زود پامی شدم از خونه میرفتم بیرون یا مدرسه یا دانشگاه یا کار حالا برای خودم عشق میکنمولی وب خیلی وقتها دلم برای محیط کار تنگ میشه میترسم اگه نرم بعدا خیلی حسرت بخورم
من چندوقته که میام نی نی سایت کلی هم سرگرم میشم و اصلا نمیفهمم زمان چطور میگذره
اما میخوام از وقتم بیشتر استفاده کنم و بعدا افسوس نخورم
به همه کارای هنری علاقه دارم اما نمیدونم از چی شروع کنم
منم 11 بیدار میشم بعد یه کم خونه رو مرتب می کنم ناهار میزارم تا ساعت 12 بعد میام پای نت
بهد از ساعت 1 تا 2 هم با تلفن فک میزنم با مامان و بابا و خواهرم ( آخه از هم خیلی دوریم )
بعدش شوشو ساعت 3 میاد ناهار می خوریم
بعدش اون میره می خوابه من میام پای نت
عصر ها هم اکثرا از تنهایی میریم بیرون یه دوری میزنیم
شب ها هم اکثرا فیلم می بینیم تا 1 شب که بریم لالا
خلاصه خودمو می کشم بس که کار می کنم

من الان مرخصی ام تا 2 هفته دیگه.طراحی میکنم.چون دبیر زبانم روش های تدریس نوین رو تونت سرچ میکنم.و کلماتو دوره میکنم.به پسر6 ماهم میرسم. الانم میخوام زبان روسی یاد بگیرم البته تو خونه.