2733
2734

دوستان من دوتا خواهرشوهردارم جرات ندارم به شوخی یه حرفی رو در مورد شوهرم بگم سریع تا هشت ساعت نصیحت میکنن که شوهرت خوبه شوهرت فلانه و از این حرفامنم به خودم نمیگیرم چون اگه به خودم بگیرم عمدا میگن تو منظور داشتی از اون حرف فقط تایید میکنم

الان خواهرشوهرم پیشم بود بحث نمیدونم چی افتاد من به شوخی گفتم اون روز دانشگاه بودم به فلانی(شوهرم )گفتم بیاد دنبالم وقتی اومده یه جفت دمپایی و شلوار تو خونگی پوشیده بچمم با لباس خونگی آورده و من رفتم گفتم بابا حداقل یه جفت کفش میپوشیدی و میخندیدم من برا شوخی میگفتم بعد دیدم تعریف میکنه آره شوهراتون رو دست کم نگیرید همکار شوهرم ببینیش توف تو صورتش نمیندازی بعد یه زنی اومده زیر پاش نشسته و زن خودش و طلاق داده و از این حرفا منم اون لحظه اینجوری بودم فقط😏😒😦یعنی چی واقعااااا ناراحت شدم فقط هم رو من حساسن تا حرفی بزنم شروع میکنن که شوهرت خوبه در صورتی که به خدا من محض شوخی گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خوب نگو  وقتی می شناسیشون

گاهی پیش میاد یا حرفای کاملااا ساده منو اینا به منظور میگیرن درجا حالم از این فتز نصیحتشون به هم میخوره سه ساعت راجب خیانت و زناییی که زیر پا شوهر میشینن حرف زد هدفش چیه خدایی😤

درمورد شوهرت(داداششون)حرف نزن تمااااااااام

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤

خواهر شوهر من یبار سر یه شوخی زن و شوهری جنگ راه انداخت عقده ای 

حالا واسه من و همسرم نرمال بود این چیزا

ماتحتش از اینجا میسوخت که شوهراشون عین شوهر من باهاشون رفتار نمیکنن

عادیه خواهر سعی کن پیششون هستی دورازجونت خودتو بزنی به لالی

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

دفعه بعد که فاز نصیحت برداشت ، شما هم براش از یه دوست خیالی بگو که خواهر شوهرش زیادی وارد مسائل شخصی شون میشده و شوهر دوستت با همه خانواده اش قطع رابطه کرده چون گفته اعصاب و آرامش زنش مهمتره