2733
2734
ان شالله بارداري عزيزم منم ماهي که باردار شدم همينطوري بودم  کلا بيخيال بودم که يهو لک لانه گزي ...

خداكنه منم باردار باشم، 

واقعا خوش بحال بعضيا ، همه چيشون به موقع و دقيقه، سيكلاشون ٢٨ روزست، روز ١٤ تخمك گذاري دارن، نزديك به موعد پريود لك لانه گزيني ميبينن، موعد پريودشونم بي بي چكشون مثبت ميشه.  

پس فردا ميرم ازمايش ميدم ، ديگه از بي بي چك خسته شدم، برم تو كار ازمايش.  

دوستان باردارکسی بوده بالتروزول ویاکلومیفن باردارشدی باشه ؟

مامان صالح جون من همون ماهى كه لتروزول خوردم باردار شدم

اگر دست على(ع)دست خدا نيست                                                    چرا دست دگر مشگل گشا نيست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه،

مانلي جون خدا رو شكر كه خوب و سلامتي،

وااااااااي يا خدا، مثلاً ميان كه كمكت كنن???? چرا همسرت بهشون نميگه كه حداقل كمكت كنن؟؟؟ 

من چند روز اول زايمان كه بايد هر روز ببينمشون حالم بده، چه برسه به اينكه از قبلش هم هوار سر ادم بشن و تازه شب هم بمونن!!!!! خدا بهت صببببببببر بده🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2731
سلاااام     خوبي عزيزم؟ خيلي تو ذهنم بودي ، هي داشتم حروفِ ميم و نون و ي رو جابجا ميكرد ...

فدای توو مرسی از لطفت منم همیشه به یادتم و پیامارو دنبال میکنم 

نه اصلا همکاری نمیکنه گولم نمیخوره  

یکم میخوام بگذره از استرسش در بیاد شاید خودش بخواد

خدایا شکرت😍

سلام سلام 

گلپونه جون خوبی ؟ حالا خودتم نخوای فکر کنی به نی نی و بی خیال باشی ، من نمیذارم....خبر خوش بیار یکم خوشحالی کنیم. پوکیدیم 

مامان مهرناز، دل منو آب کردی ....نه اینکه خیلی کم به بچه و اتاق و عروسک فکر میکنم !!! الان یکی از فانتزی های جدیدم شده حمام بردن نی نی     

مانیا جون سلام.... از دست این اقایون... به نظرم یکم بی خیالی طی کن بالاخره همکاری میکنه.

دلم میخواست تا عید مامان بشم ولی نشد... دلم بی بی چک مثبت میخاد....ازمایش مثبت...خرید سیسمونی....تیکر بارداری ...نمیدونم کی انتظار تموم میشه 
سلام سلام  گلپونه جون خوبی ؟ حالا خودتم نخوای فکر کنی به نی نی و بی خیال باشی ، من نمیذارم.... ...

سلام زری جون ، خوبی عزیزم ؟ ممنون از لطفت انشالله که خبر مامان شدنتو بزودی بشنویم 😍😍😍 

اره دیگه منم باید فعلا بی خیالی طی کنم 😥

خدایا شکرت😍
سلام سلام  گلپونه جون خوبی ؟ حالا خودتم نخوای فکر کنی به نی نی و بی خیال باشی ، من نمیذارم.... ...

عزیز دلم فدات بشم انشاالله ب زودی  مامان شی نی نی تو حموم کنی

شکرت خداجونم دخترم سلین صحیح و سالم بغلمه.انشاالله همه دوستام حاجت روا بشن.  
سلام مامان صالح جون، به اميد خدا دكترم هفته اول اذر رو در نظر داره ولي من ٦ اذر رو دوست دارم كه تاري ...

سلام عزیزم ،ای جان امیدوارم همون تاریخ بشه که دوست داری  عزیزمم پس هم ماه خودم میشه  

عزیییییییییزم انتظار واقعا سخته خوب حق داری ، ولی انشالله بزودی باورت میشه گلم این همه خانم باردار ش ...

زهره جون تیکرت خیلی قشنگه عزیزم ان شاالله زایمان راحتی داشته باشی وملکا گلم سلامت بیادبغل مامانش

فدای توو مرسی از لطفت منم همیشه به یادتم و پیامارو دنبال میکنم  نه اصلا همکاری نمیکنه گولم نمی ...

دقیقامثل همسرم ،3سال ازدست دادیم الان میگه کاشکی 3سالوبیخیال نمیشدیم 

2706