2733
2734

سهیلا جون دختر خالت چقدر طول کشید تا باردار شد ؟ طبیعی باردار شد ؟

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...
مهفام احتمالا یه گل پسر تنبل داری مثل من چرا پسرا اینقد تو شکم تنبل ولی به دنیا میان زبر و زرنگ میشن

واقعا هم تنبلن . پسر منم تا از هفته 22 شروع به حرکت کرده و اونم خیلی کم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهیا جون احتمالا حجمش زیاده

عزیزم وقتی گفته مشکوک یعنی اصلا حالت شدیدی نداشته ک قطعی بتونه بگه اندومتریوز، یا نیس یا اگرم هس شدید نیس که بخواد مشکل ساز بشه، توکلت برخدا باشه باور کن فقط خدا باید بخواد بقیه چیزا حاشیه اس

مهفام جون خداروشکر که بهتری عزیزم

سهیلا جون مرسی عزیزم منم خوبم امروز تهوعم زیاده تازه از جام بلند شدم اصلا نمیتونم کارامو انجام بدم، نی نی چطوره خوب شیطونی میکنه؟

مهیا جون عزیزم حالا برو دکتر انشاالله که چیزی نیست عزیزم منم از ابان میخواستم اقدام کنم هر چی میرفتم سونو یه مشکل داشتم یه ماه پلی کیستیک گفت داری یه ماه دیگه کیست هفت سانتی یه ماه عمل همسرم اخرشم تو موقعیتی که فکرش رو نمیکردم درست بعد عمل همسرم با دوبار اقدام گرفت عزیزم، انشاالله هر چی صلاحته

من سری قبلی بعد شش سال جلوگیری تو ماه اول باردار شدم و سقط شد بعدش گفتم خدایا هر وقت خودت خواستی بده ولی سالم باشه، انشاالله به وقتش میاد عزیزم

خدایا شکرت
2731

مهفام جون اکثرا اونایی که تو دورو برم دختر داشتن بهم گفتن از هفته سیزده چهارده تکون خورده و اونایی که پسر داشتن گفتن از هفته هیجده به بعد تکوناشو فهمیدن

من خودم تا هفته بیست و یک هیچ تکونی حس نکرده بودم یعنی تکون نمیخورد

سلام صبح بخیر مهیا جان ناراحت نکن خودتو نوشته مشکوک بعدشم اندومتریوز درمان داره انشالله دکتر میری و جواب میگیری گلم خواهر من ماماست الان زنگ زدم بهش گفت خیلی ها این مشکل رو دارن ولی درمان میشه سونوتو بفرست واسش بفرستم

بهشت از همون جایی شروع میشه که به خدا اعتماد می کنی   سوره هود آیه۲۳ 

نمی تونم عکس بفرستم ولی مینویسم چیا نوشته بود :

(سونو روز 19 سیکل ؛ دوره 31-33 روزه )

سایز و نمای رحم نرمال ، سایز تخمدان نرمال ، 

ضخامت آندومتر 13

مایع آزاد دیده شد ، دو تا تخمک آزاد شده 16 و 12 

بیشتر از 5 تا فولیکول در هر تخمدان 

راست : 14-11-11-9-5 و کوچکتر

چپ :9-9-8-8-و کوچکتر

کیست ساده در تخمدان چپ 28 میلی متر

کیست های هایپواکوییک دیواره نازک در هر دو نخمدان

راست :24-21-11

چپ:15

که می توانند اندومتریا باشند .

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...
2706