2752
2734

بچه ها از سونوگرافي ميام خداروشکر ساکو ديد ولي  ي چيزه ديگه هم ديد گفت شبيه کيسته واينکه شبيه ي ساک خارج رحميه 

ي سونو برام نوشت گفت اگه درد داشتي زودتر انجام بده اگه درد نداشتي ده روز ديگه انجام بده که قلب بچه هم تشکيل شده باشه 

دارم ديوونه ميشم اگه اون يکي خارج رحمي باشه چي 

کاش داخل رحمم بود دوقلو ميش

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه

اگه خارج رحمي باشه اون يکي چيکار ميکنن چجوري سقطش ميکنن که به جنين اسيب نرسه 

خداکنه ده،روز ديگه که ميرم سونو از بين رفته باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدا بگم چیکارشون کنه زدن سایتو پکوندن ، انگار ورژن قبلی چش بود

خدا هدایتشون کنه  

هزار بار رفتم واومدم تا وارد شدم

مانلی جون شاید کیست بوده عزیزم معلوم نیس 

من یکی دوماه پیش یه تاپیک دیدم تو نی نی سایت ، یه نفر یه ساک داخل رحم داشت یه ساک خارج رحم، نفهمیدم چیکار کرد، بااین اوضاع نی نی سایت سرچ کن ببین مییابیش، منم میگردم

بچه ها به سونو سن بارداربم 5هفته و 5 روزه بنظرتون چندروز ديگه برم برا سونو قلب؟؟ 

دکتر گفت ي هفته ديگه برو ولي خودم مخوام ده روز ديگه برم

• سلام دوستان

زهره جون 

مرسى از احوالپرسيت عزيزم نى نى ما چطوره؟ منكه فعلا هيچى ميگذرونيم تا موعد برسه اين دوره خيلى دير ميگذره😂 تا هر وقت خدا بهمون لطف كنه لايق بدون😊

مانلى جون

عزيزم اصلا ناراحت نباشى دوستم تا ده روز ديگه صبر كن خدا بزرگه انشالله هيچى نيست بعضى از اين دكترا بيخودى آدمو ميترسونن

مهيا جونى 

سونو فولى رو چيكار كردى رفتى؟ با خبر خوش بيا گلم فوليهاى تپل مپل داشته باشى😊

اگر دست على(ع)دست خدا نيست                                                    چرا دست دگر مشگل گشا نيست

سلام دوستای عزیزم خوبید همگی

خسته نباشبد ظاهرا امروز روز سونو بوده خیلیا رفتن و ان شالله همه با خبرای خوب اومدن

خداروشکر مانلی جون اون ساک خارج رحمی نگرانی نداره خیلی از موارد رشد نمیکنه و خوذش جذب میشه چون یه ساک دیگه داخل رحم داری الانم ظاهرا رشدش عقب بوده مه زیاد قابل تشخیص نبوده

و اینکه اگه بافت زنده داشته باشه و خارح از رحم رشد کنه خیلی دردناکه که خداروشکر شمامشکلینداشتی, تازه قطعی هم نیشت ممکنه کیست باشه که اونم حای نگرانی نیست

افسانه جون شماهم مه از لیست سونوی امروز دررفتی

خیلی خوبه تحمل میکنی تا یکهفته دیگه هم نتایج بهتری میگیری هم رشد بیشتره و اطلاعات بیشتری بهت میدن ان شالله

نیلللووفررر ای نیلوفر کجایی تو دختر!بیشتر بیا سربزن از خودت بیشتر خبر بده منتظرت بودم

ممنون از لطف و محبتت و دعتی خوبت ان شالله زود زود نی نی بیاد تو دلت

زهره جون جواب ارمایشتو گرفتی؟

من امروز رفتم سونوی ان تی بهمراه سوتوی داخلی بررسی طول سرویکس

اون سونوی یکشنبه فقط معاینه معمولی بود

خداروشکرمقدار ان تی نرمال بوذ طول سرویکسم ۴۴ بود

ولی تیغه بینی رو بررسی نکرده و هیجی دربارش ننوشته نمیدونم برای بقیه شماها که ان تی دادین 

بررسی شده که تیغه بینی دیده شده یانه؟

یااینکه باید داخل نسخه دکتر دستورشو بده!؟

حرکت نی نی هم نرمال بود فقط درمورد خونریزیها کفت احتمالا از یه لایه هایی از حفت خونریزی میشه که فعلا باید چند هفته استراحت و مراقبت کنم

ازمایشم موند برای فردا ان شالله

بجه ها اکه ممکنه بگید توی سونوی ان تی چه اطلاعات خاصی دادن و یا اکه میشه عکسشو بفرستید

زهره جون جواب ارمایشتو گرفتی؟

من امروز رفتم سونوی ان تی بهمراه سوتوی داخلی بررسی طول سرویکس

اون سونوی یکشنبه فقط معاینه معمولی بود

خداروشکرمقدار ان تی نرمال بوذ طول سرویکسم ۴۴ بود

ولی تیغه بینی رو بررسی نکرده و هیجی دربارش ننوشته نمیدونم برای بقیه شماها که ان تی دادین 

بررسی شده که تیغه بینی دیده شده یانه؟

یااینکه باید داخل نسخه دکتر دستورشو بده!؟

حرکت نی نی هم نرمال بود فقط درمورد خونریزیها کفت احتمالا از یه لایه هایی از حفت خونریزی میشه که فعلا باید چند هفته استراحت و مراقبت کنم

ازمایشم موند برای فردا ان شالله

بجه ها اکه ممکنه بگید توی سونوی ان تی چه اطلاعات خاصی دادن و یا اکه میشه عکسشو بفرستید

2706